Příspěvky uživatele - 172.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako založiť nové jahodovište, pod fóliou?, 11.9.2020
Z vlastní zkušenosti již nejtenčí netkanou textilii používat nebudu.Po dvou letech na záhonu se prakticky rozpustila a mulčovací efekt plnila tak jeden rok.Byly to vyhozené peníze.Ted používám 100gramovou, tkanou a v pohodě.Vláďa
Pepino - kvete ale neplodí, 2.9.2020
Ahoj, mám od jara zasazený tři pepína ve velkém oplastovém kontejneru. Zasazeno v hobby uni substrátu, ještě před výsadbou promícháno s cereritem. Všechny pepína krásně nastartovali, ale po odkvětu vše opadá, všiml jsem si že na květy nic... celý příspěvek >
Co s tou švestkou je?, 3.7.2020 Obsahuje fotku
Ahoj kolegové, předloni jsem sadil na podzim prostokořenou švestku JoJo, je na poměrně suchém stanovišti, loni moc nerostla, hledala vodu, kterou asi letos našla a konečně se rozjela, letos slabě zakvetla ale nic neudržela, což mne nemrzí, je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika