Příspěvky uživatele - 36.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 3.3.2023
Zdravím všechny a připojuji svůj výsevní plán rajčat na sezonu 2023. Jedná se o 21 odrůd, výsev proběhne během příštího tj. 10. týdne. CHERRY: Appleberry Orange F1, Appleberry Red F1, Aprikola F1. KOKTEJLOVÁ: Blackball, Delikano F1, Orano F1,... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 18.2.2023
Milane, zatím to vypadá na 10 přebývajících (1 jsem zlikvidoval, neb byla "nedomrlá"), ale tvrdit to s jistotou ještě nelze. Uvidím, jak si rostliny povedou po rozsazení a dám pak vědět. Míra
Paprika Rodrigo, 17.2.2023
Zdravím všechny zdejší pěstitele. Info ze zahájení mé letoší paprikové sezony. Po jednodenním máčení ve vlažné vodě jsem 6. února vysel do výsevního substrátu 12 odrůd sladkých paprik po 3 semínkách, celkem tedy 36 semínek. Umístil jsem je v koupelně... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 14.2.2023
No, to je pořádná darda! Mirek
Paprika Rodrigo, 13.2.2023
Na polských webech se semena papriky Rodrigo prodávají jen ve velkém balení, na uvedeném odkazu je to 1000 semínek, jinde bylo nejmenší množství 250 s. Na estonských a litevských prodávají malá balení, nejlevnější jsem viděl ve slevě za 3,37 eur,... celý příspěvek >
Rajská jablíčka 2023, 29.1.2023
No, Milane, tak to už moc velkou rezervu nemáš, 30 cm ti naroste v průběhu února. Asi by byla lepší ta druhá varianta, dát rostlinu níž. Možná by bylo dobré popřemýšlet na příští zimní sezonu (pokud do toho půjdeš) o nějakých determinantních... celý příspěvek >
Rajská jablíčka 2023, 28.1.2023
Milane, vypadají fakt dobře, výška je až až, do jaké konečné výšky je chceš nechat?  Míra
Rajská jablíčka 2023, 8.1.2023
Jo, povytáhlé jsou jen trochu. Startky se mi líbily hned na první pohled. Jinak mě teď napadlo, jestli u těch povadlých rostlin nerupnul nebo se nezalomil v zemině zkroucený stonek, ale to by se mělo časem (zakořeněním) napravit. Pěstování je určitě... celý příspěvek >
Rajská jablíčka 2023, 7.1.2023
Milane, předpokládám tedy, že Start. Ale i ostatní rostliny vypadají dobře, jen jsou trochu povytáhlejší. Bejbina kvetou, takže v dubnu by už na nich mohlo nějaké to rajčátko zrát. U nás v rodině se zemina nikdy nesterilizovala a nikdy se nestalo, že... celý příspěvek >
Rajská jablíčka 2023, 6.1.2023
Milane, je znát, že byly v teple. Nejvíc se mi zamlouvá to poslední (nejmenší) v první řadě. Mirek
Tykev k roubování melounů, 30.10.2022
Tykve obvykle nepěstuji, ale letos jsem zkusil tykev muškátovou a výsledek byl obdobný jako u V. L. Celé léto narůstaly výhony, rostlina však kvetla na plano. Až na konci sezony nasadila jeden jediný plod, který vyrostl do konzumní velikosti. Takže... celý příspěvek >
Co chybi rajcatum, 20.7.2022
Petře, co je příčinou usychání nevím. Mám podobný (možná stejný) problém s jednou rostlinou tyčkového rajčete, zasazenou v záhonu (zmiňuji se o tom ve svém příspěvku ve vlákně Rajčata 2022 I). Zkusmo jsem použil listové hnojivo Harmonie Vápník (může... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 13.7.2022
Crokini mě oslnilo pouze vzůstností a tedy i plodností, chutí nikoli, řekl bych, že je průměrná. Nevím, jak to lépe vystihnout. "Drobotina" kterou jsem zatím ochutnal, tuhou slupku nemá (už jsem měl mnohem "slupkovatější"), u Tornáda je to... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 12.7.2022
Tak to už jsi Milane sklidil docela dost, já zatím sbírám jednotlivé kusy (nevážím), ale už se to také pomalu rozjíždí. Začátek sklizně 10.7. Zatím jsem ochutnal 5 odrůd: Appleberry Orange (vzrůstná rostlina, chutné dekorativní oranžové plody),... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 2.7.2022 Obsahuje fotku
Stejně jako každý rok, udělal jsem k 1. 7. inventuru stavu rajčat. Rajčata jsem vyséval 16. 3. Jednu sazenici, označenou jako Start F1, jsem koupil v marketu, ale ve skutečnosti to je pravděpodobně Tornádo. Vysazoval 4. 5. Počasí bylo tady v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika