Příspěvky uživatele - 144.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měsíčková mast - sádlo?, 15.7.2014
K výrobě měsíčkové masti používám "vnitřní sádo", 500gr, které vyškvařím(nepřepálit!) a při teplotě do 100st.vložím dvě hrstě květů měsíčníku.Nechám za stálého míchání spěnit(opatrně).Odstavím z hořáků.Nechám do druného dne... celý příspěvek >
Pergoly, 16.6.2009 Obsahuje fotku
Poslední akce
Pergoly, 16.6.2009 Obsahuje fotku
Tak a jdeme na dlažbu.
Pergoly, 16.6.2009 Obsahuje fotku
Taky jsme s manželkou a dcerou stavěli přístřešek aby na nás v létě nesvítilo slunce.Návrh vlastní.
Kompresor Orlík ORFI 190/24, 15.3.2009
Na čištění elektroniky a olejový? A značkový je jen podle názvu, tohle se prodáva pod spoustou nálepek.
Kolísání otáček motoru Tecumseh, 30.9.2008
Vyřešeno, po rozmontování plovákové komory byla nějaká nečistota v trysce, profouknuto a jede dál.
Kolísání otáček motoru Tecumseh, 20.9.2008
Tak sací koš jsem koukal je čistý a vzd. fitr jsem čistil jako první, vše okolo táhel a pružinek jsem vyčistil, prostříkal WD40 a stale stejné.Tak ještě rozdělám karburátor a svíčku.
Kolísání otáček motoru Tecumseh, 19.9.2008
Po nastartování neustále kolisají otáčky, patrně špatně funguje regulátor.Co se s tím dá v domácích podmíkách dělat?
Jak na mech na betonu, 17.8.2008
Poradí někdo čím nejučiněji dostat mech z betonu.Včera jsem si na to pořídil wapku, ale čím ho spalit?  
Traktůrek Bolens 125/76T, 4.8.2008
host - xxx.xxx.45.227 Jste na omylu I přesto že je to jedna ze značek MTD, pochází to z číny, MTD se hodně kazí, ale trh si to žádá.
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 22.6.2008
Je to tři neděle zpět co jsem koupil Homelite HBC30 SBS a naprostá spokojenost a navíc dělená hřídel, takže perfektní přeprava.
Jaký aku vyžínač?, 30.5.2008
Používám to již druhým rokem, jenže pod značkou Ryobi, naprosto totožné a spokojenost, je to ze serie ONE+,jeden typ baterie k mnoha nástrojům.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika