Příspěvky uživatele - 248.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stlpova jablon, 26.1.2022
Pokud to bude roub z pravých sloupovitých odrůd jabloní, které mají sloupovitý růst v genech, tak ne.           Lída
Roubování, 19.1.2022
Nejsem Mičurin a neroubuji ani neočkuji, ale ty semenáčky musíte nechat trochu vyrůst, na takhle mrňavé se to nedělá , musí to být proutek, tak ještě máte čas. Jen by to asi chtělo zjara přesadit někam, kde vám nebudou překážet a budou tam moci tak 2... celý příspěvek >
Dracena - krabatění kmínku, 16.1.2022
Konkrétně s tímhle zkušenost nemám, ale dracény mají všeobecně rády spíše sušší půdu, potřebují, aby před zálivkou byla půda suchá (zálivka tak cca 1x týdně). Spíš snesou sucho, než vlhko.  Lída
Jabloně do 465 m.n.m, 16.1.2022
Mám také radši nasládlejší, takže souhlas s PP, James Grieve ne, to spíš třeba letní Mio. Jinak závidím vám Gascoigneho šarlatové, zatím na ně nemám místo a znám ho z mládí . Z vámi uvedených máme Desert, L.Lambourne, Rajku a Matčino. Všechna jsou... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 13.1.2022 Obsahuje fotku
Já to tehdy měla mnohem ví - viz fotka.   Lída
Rez hrušňová - vím jak na ní, 13.1.2022
Když se to stalo před nekolika lety u mne, tak jsem je ostříhala. Rez tam sice asi už nebyla (stěhuje se), ale nechtěla jsem mít na větvích porušenou kůru. Lída
Stromkova Růže, 11.1.2022
Zkuste si z ní v letním období vzít řízek (nějaký nový výhonek v korunce odříznout a zasadit), najdete tady návody na řízkování růží.        Lída
Hlošina okoličnatá, 8.1.2022
Standa má pravdu, mám cca 3m od kmene vzrostlého ořešáku jostu a roste i plodí jak divá (a to jí poslední tři roky soused z jihu stíní zdí v=1,8m). Že mám pod polovinou ořešáku i okrasný záhon, je také fakt, a zatím jsem si nějakého zbrždění... celý příspěvek >
Fíkusu žloutnou a opadávají listy - proč?, 3.1.2022
No ono je lepří, když se ten původní bal povrchově rozruší (třeba tužkou), protože pokud zůstane vcelku neporušený, tak dlouho trvá, než z něj kořínky prorostou do okolní nové zeminy.      Lída Ps - to se často stává i... celý příspěvek >
Fíkusu žloutnou a opadávají listy - proč?, 3.1.2022
To jste ho přesazovala bez rozrušení balu teď, v zimě? Píšete, že zaléváte málo (v pořádku), ale chtělo by to zalévat do míst, kde je ten původní bal, protože než prokoření novou zem, bude to nějaký čas trvat (proto se obvykle původní bal poněkud... celý příspěvek >
Su latky z ohnostoja na zahrade nebezpečne, 2.1.2022
Nejsem žádný odborník, ale pokud to beru "selským rozumem", i když je tam hafo obalů, tak toho vlastního materiálu asi nebylo tolik, aby látky v něm obsažené mohly zelenině pěstované na ploše nějak uškodit, takovou knncentraci asi neměly. Ale chtěla... celý příspěvek >
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 15.8.2020
No to je sice hezké, ale majiteli stromu to nepomůže.Stejně tak je hloupost ta chemická ochrana.Liriodendron je vzrůstný, životný strom, pokud má vyhovující podmínky.Pokud je nemá, žádná chemie to nezachrání.
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 15.8.2020
Máme na zahradě liriovník asi 15 let, už vysoký, dělá krásný stín.Je zavětvený od země, protože se mi to tak líbí.Ale je fakt, že trochu prosychá, týká se to slabších větví, prostě na jaře nevyraší.Dají se snadno odstranit nebo samy upadnou, dojem ze... celý příspěvek >
Moniliová hniloba, 10.8.2020
Děkuji velmi, pro naše malé, broskvemi obalené stromky to určitě obstarám.
Moniliová hniloba, 10.8.2020
Pěkné řešení! Prozradíte, kde sítě koupit? Takové jako vaše jsem na netu nenašla (hledala jsem jen zběžně).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika