Příspěvky uživatele - 248.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení rostliny, 28.6.2023
Také jsem zkoušela pátrat. Když si zadám do google listy: vstřícné křižmostojné kopinaté přisedlé listy, tak na mne "vyskočí" hluchavkovité (4hranná lodyha), případně vrbiny a máty - je to podobné, ale není to přesně ono - ale přitom mi to připadá... celý příspěvek >
Určení rostliny, 27.6.2023
Bylo by dobré uvést výšku rostliny.      
Ohnutí květu, 27.6.2023
V místě napadení je po přestřižení stonku vidět hnědá skvrnka - sestřihnout až do zdravé části (také u mne zlobí).           Lída
Moje tulipány, 27.6.2023
Maliny nerostou, 26.6.2023
No ony by chtěly víc, než "lopatu" kompostu, to tak kompostem pokrýt plochu záhonu (tak ob rok) Nový výhon mohou ještě vyrazit, ohledně výšky - dorůstají některé výš, některé méně. Mají rády slunce, ale ne úpal - polední slunce moc nemusí. A z... celý příspěvek >
Škůdce nemoc?, 26.6.2023
Mrkněte se na  "eutypové odumírání révy vinné" na agromanuálu, připadá mi to podobné, ale odkaz sem nelze vložit...           Lída
Rajčata, 24.6.2023
Letos je tam mám také - ono bylo suché počasí, tak to dřepčíkům vyhovovalo. Lída
Zahradni traktor Craftsman 24HP závada při sečení, 23.6.2023
Teď jsem schválně zkusila zadat "motor chcípne při náklonu" a vyskočily na mne motorky - že by to mohlo být špatnou hladinou v plovákové komoře v karburátoru... Což by odpovídalo tomu... celý příspěvek >
Zahradni traktor Craftsman 24HP závada při sečení, 23.6.2023
Možná blbá otázka - jen mne tak napadlo - nemůže mít sklon doleva mít nějaký vliv na průtok benzinu (když s menším zatížením motoru bez sečení nechcípne?     Lída
Kořen zkrácení, 22.6.2023
Asi bych kořen neuřízla u půdy, ale snažila se ještě alespoň část kořenu pod nádobou vykopat, pochopitelně čím víc, tím líp. Chytit by se podle mého názoru měla, pokud upravíte nadzemní část tak, aby byla úměrná velikosti zbylých kořenů. Určitě to... celý příspěvek >
Co je to za muchotravku?, 21.6.2023
Ještě mne napadla muchomůrka pošvatá, ta sice jedlá je (chuť nic extra, navíc se v košíku drobí - je hodně křehká), ale hrozí právě hlavně u mladších plodnic záměna s muchomůrkou zelenou, takže riziko nestojí za to...     Lída... celý příspěvek >
Co je to za muchotravku?, 19.6.2023 Obsahuje fotku
Mohla, v každém případě pochvu má. Porovnejte obrázky...         Lída
Cibule mi brzy lehne, 16.6.2023
Záleží, jak u vás prší. U nás moc ne, navíc máme písčitou zem a pokud neprší, zalévám prakticky denně... Také musí z něčeho narůst, bez vody nevyroste.''Tím neříkám, abyste ji pěstoval v blátě, ale vodu potřebuje.          ... celý příspěvek >
Cibule mi brzy lehne, 16.6.2023
A není povadlá? Zaléváte ji?           Lída
Málo třešní, 15.6.2023
A nějaké bližší informace, když oživujete vlákno 8 let staré, by nebyly? Jinak nelze poradit...                                Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika