Příspěvky uživatele - 107.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Falešný Dapple Dandy, 10.8.2020
jojo, jarni mrazik, taky to u mne letos blumy, japonky a pluoty dost odskakaly. K te Katince, to je zajimava svestka, mam ji letos obsypanej strom a ac na prvni skousnuti je to takova nemastna, neslana, mdla chut, neco mne ji nuti jist dal a dal... celý příspěvek >
Tardibelle, 10.8.2020
pan PavelCZ je skutecne velmi blizko pravde. mam sve pochybnosti o tom ze by Tardibelle ze Spomysle byla prava, ale to jsem tu jiz v minulosti zminil. Prava Tardibelle u nas neni nepestovatelna, ale skutecne dozrava pozde - nikoliv prvni, ale... celý příspěvek >
Moniliová hniloba, 10.8.2020
urcite, zde vice info: Madenfreies Obst - jetzt Schutznetze auflegen! a zde obchod: Madenfreies Obst sam mam 5 siti, postupne je presouvam mezi stromky jiz odplozenymi (tresne) - tam chrani hned po odkvetu pred vrtalkou a pak vosama, na... celý příspěvek >
Moniliová hniloba, 10.8.2020 Obsahuje fotku
letos poprve zkousim pestovat pod siti, cely stromek. A letos poprvy mam poradnou urodu vsech zakrytych peckovin. Pod sit se nedostane nejen vosa, ale ani obalec nebo vrtalka, proste nic. Hned po odkvetu jsem zabalil tresne, svestky, broskve. A uz... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika