Příspěvky uživatele - 172.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phytophthora infestans, 8.8.2020
Pokud to měla být reakce na můj příspěvek, tak tam nikde nevidím odpověď na to co to na tom stonku rajčete je.            Vladimír
Letní vypěstování sadby květáku, 8.8.2020 Obsahuje fotku
Já jsem košťáloviny vysel 18.6., vysadil 13.7.a dnes (fotka ze 4.8. vypadají asi takto. Pěstuji v tumelu zakrytém záclonovinou. chrání před běláskem i můrou zelnou.            Vladimír
Phytophthora infestans, 8.8.2020 Obsahuje fotku
A co je toto?            Vladimír
Phytophthora infestans, 8.8.2020
Nějaké tmavé fleky na stoncích nemusejí ještě znamenat, že rajče je napadeno plísní bramborovou. I ostatní listové chorobya rajčat se mohou projevit na stoncích hnědými skvrnami, třeba Alternariová skvrnitost. Je to sice nepříjemná nemoc, ale nešíří... celý příspěvek >
Letní vypěstování sadby květáku, 8.8.2020
Nějaké podrobnější údaje by nebyl? Třeba kdy jste vyséval do kelímků, a kdy jste je přesadil. Vyséval jste také do volné půdy? Ty květáky jsou určené k letošní sklizni? Pokud ano, počítáte s nějakým překrytím foliovým tunelem v pozdním podzimu? Každý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika