Příspěvky uživatele - 166.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jadroviny 2020, 26.11.2020 Obsahuje fotku
Dakujem pekne, pán mino BA, vážim si to, človeku to dobre padne.Minule som čítal o jednom manželskom páre z Chorvátska, ktorý majú vyše 800 hlavne starších odrôd jabloní, takže mám čo dobiehať.
Jadroviny 2020, 24.11.2020
Dakujem pán Polehla.Priznám sa na všetky tie odrody a stromy som veľmi hrdý a našťastie aj priateľka má pre túto moju zábavku pochopenie.Priznám sa, Ja osobne si neviem predstaviť krásnejšiu záľubu na svete, ako je pestovanie ovocia v domácich... celý příspěvek >
Jadroviny 2020, 24.11.2020 Obsahuje fotku
Ako je to mojim dobrým zvykom, zabudol som sa znovu prihlásiť.Pridávam ďaľšie fotky zo záhrady.Takto to dopadne, ked človeka v dobrom slova zmysle pobláznia ovocné druhy.
Jadroviny 2020, 24.11.2020 Obsahuje fotku
Pekný deň.Pridávam sem zopár fotiek, kde všetky tie odrody ktorý mám pestujeme.
Jadroviny 2020, 22.11.2020 Obsahuje fotku
Pekný Honeycrisp pán mino BA.Ja som si na nich v auguste tiež pochutnával, ani som nečakal že to bude až tak skorá odroda.V tom čase sme si s rodinkou pochutnávali aj na odrode Lobo, ktorá je veľká chuťovka, alebo trocha odbočím, aj na stolovom... celý příspěvek >
Jadroviny 2020, 21.11.2020
Pekný večer pán Polehla.Som zvedavý ako Vám budú chutiť Jazz a Meteor, obe odrody by mali byť chuťovo veľmi kvalitné.Ja mám Jazz na podnoži mm106 a Meteor na m7.Na ten Briliant on pána Buzrlu som tiež veľmi zvedavý, ten mám tušim na m9.Larisu a... celý příspěvek >
Jadroviny 2020, 21.11.2020 Obsahuje fotku
Minulý týždeň som musel zjesť jediný plod odrody Primadela ktorý my ostal na ochutnanie, keďže sa my do nej zahryzli myši.Táto odroda bola pre mňa najväčším chuťovým prekvapením zatiaľ v tomto roku, vyvážená sladkokyslá chuť v pozadí s výbornou... celý příspěvek >
Jadroviny 2020, 21.11.2020 Obsahuje fotku
Dnes som ochutnal pár odrôd, veľmi my chutila napríklad odroda Elise.Trocha som pofotil zopár odrôd.Budúci rok by už malo zarodiť plus mínus okolo 80 odrôd jabloní.
Aké má plody podpník St. Julien, 15.11.2020 Obsahuje fotku
Zdravim, dobrý kamarát Milan Fiala ma poprosil, aby som sem dal plody toho podpnika st.julien.Ako my Milan napísal aj v tomto roku boli chuťovo dobré a sladké.
Pink Lady, 5.11.2020 Obsahuje fotku
Ešte ich pár dní nechám na strome.V minulej sezóne som mal prvé plody a chuťovo boli výborné.V porovnaní s plodmi ktoré sa predávajú v supermarketoch je to chuťovo velikánsky rozdiel.Podobnú skúsenosť mám aj pri odrodách Kanzi a Fuji kiku 8.Dnes som... celý příspěvek >
Pink Lady, 5.11.2020
Plody Pink lady mám stále na strome.
Nektarinka Snow Queen, 1.11.2020 Obsahuje fotku
Snow Queen priniesla aj v tomto roku kvalitné plody.Skoro všetky broskyne aj mne zamrzli, Snow Queen však ponúkla asi 25 plodov výbornej kvality.S moníliou som problémy neregistroval, poškodzoval ju len hmyz..Chuť aj v tomto roku vynikajúca.
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 28.10.2020
Zdravím pán Petr.Odrody Red Bohemia a Rubinola boli alebo sú samozrejme po chuťovej stránke výborné, no čo som včera spomínal, plody hlavne na Red bohemia v júni poškodilo krupobitie, no po chuťovej stránke bola výborná, mal som však na nej len asi... celý příspěvek >
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 27.10.2020 Obsahuje fotku
Znova som sa zabudol prihlásiť.Tu mám ten jeden Packham triumps na strome ešte.
Odrůdy Andera, Primadela a Starkresa, 27.10.2020
Dakujem pekne pán Petr.No na drujej strane sa musím hned priznať, že kvalita mojich jabloní v tejto sezone nedosahuje kvalitu z tej minulej sezony.Mali sme tu v júni poriadne búrku s krupobití a priznám sa že ked som v ten deň došiel domov z práce,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika