Příspěvky uživatele - 218.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubus occidentalis - zaschle plody, 6.8.2020
Děkuji, za týden tam budu, podívám se na to...  Včely - soused tam má ůly, takže to nemusí být vyloučeno, ale to by i takto zežloutly listy? 
Rubus occidentalis - zaschle plody, 6.8.2020
V lese celkem ano...
Bofix na nový trávník, 2.5.2013
Dobrý den, chtěl bych se poradit, mám založený trávník asi cca 3 týdny, už je krásně zelený, ale je mezi ním plevel.Mám velkou plochu, ale na vytrhávání to není, neuškodil by Bofix takto mladému trávníku? Díky za radu Zdeněk
Založení nového trávníku na ploše zanedbané trávy, 20.9.2012 Obsahuje fotku
Má někdo doma travní směs od Oseva Uni z Chocně, popř.foto?
Založení nového trávníku na ploše zanedbané trávy, 19.9.2012
Díky zauklidnění :-)
Založení nového trávníku na ploše zanedbané trávy, 19.9.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když postříkám stávající trávník roundapem a mám poblíž tůje, nemůže se totální herbicid dostat i ke kořenům tůjí?Nevím kam až sahají kořeny, ale určitě budou i pod trávníkem Můj názor je, že by se to nemělo... celý příspěvek >
Král trávníků, 7.9.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto druhem travního semene. Děkuji za odpověď Zdeněk
Co se stalo s trávníkem?, 20.7.2012
Ještě se zeptám, kdybych zakládal nový trávník, kolik cm je optimální odebrat staré hlíny a nahradit kvalitním substrátem? Ve sběrným dvoře jsem objevil moc pěkný kompost, myslíte že je to dobré na výsadbu trávníku?
Co se stalo s trávníkem?, 14.7.2012
S tím slepičincem vyzkouším, ale mám strach abych ho nespálil.V jakým poměru jste to ředila? Ještě jsem přemýšlel, že bych na jaře současný trávník postříkal Roundapem a založel nový a vysel bych Král trávníků.Četl jsem, že je nenáročný na... celý příspěvek >
Co se stalo s trávníkem?, 14.7.2012
Jde to celkem snadno.Myslíte, že mám trávník prořezat vertikutátorem?
Co se stalo s trávníkem?, 13.7.2012
Nevim jak to popsat, někde byla tmavě črná, pěkná,někde svetle hnedá horší hlína, lépe to popsat neumím :-)
Co se stalo s trávníkem?, 13.7.2012
Klasická hlína, ale jiní vysevají do stejné hlíny a trávník mají dobrý
Co se stalo s trávníkem?, 13.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, trávník často zalévám, parných dnech každý den, hnojím hnojivem značky Agro, ale takto vypadá trávník.Po hnojení je hezký tak týden, do dalšího sečení, ale pak vypadá že je zasláblý, od kořínku žloutne.Ppradí někdo jestli se dá ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika