Příspěvky uživatele - 224.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ochránit skleník před hraboši, 6.10.2021
Dobrý den, právě dokončuji polykarbonátový skleník, který se jen zakopává, bez základů. Vykopal jsem uvnitř díry na záhony, že tam dám místo původní hlíny, která je trošku jílovitá kompost z kompostárny. Když už to mám vykopané, tak si říkám, že... celý příspěvek >
Jak se postarat o nový černý rybíz, 1.4.2021
O desetiletých výhonech jsem psal o jiném keříku. Mám na zahradě dva černé rybízy. Jeden tento malý nový. A pak druhý, který jsem si přivezl ze staré zahrady, kde rostl bůh ví jak dlouho (stará zahrada když jsem ji v roce 2013 přebíral tak byla... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 28.1.2021 Obsahuje fotku
další foto
Divně rostlá kamčatská borůvka - zastřihnout?, 28.1.2021 Obsahuje fotku
A poslední fotka
Divně rostlá kamčatská borůvka - zastřihnout?, 28.1.2021 Obsahuje fotku
Přikládám další fotku, ono to na fotce nevypadá že to je až tak do strany.
Divně rostlá kamčatská borůvka - zastřihnout?, 28.1.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni na jaře jsem koupil sazenici zimolezu kamčatského, měli už poslední rostlinu, přišla mi, že v mládí asi byla zlomená a proto rostla divně. Přikládám na fotce jak vypadá ted na zahradě. Mám odstřihnout ten bok? Za kolikátou větví?... celý příspěvek >
Jak ostříhat sloupovitou jabloň?, 28.1.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě sloupovitou jabloň, je nejméně 5 let stará, ale sklízíme z ní pouze pár kusů jablek. Myslíte, že pomůže ji nějak zastřihnout. Většinou je na ní hodně mšic, dají se nějak ekologicky jednoduše zlikvidovat? Přikládám... celý příspěvek >
Naroubovat na starou švestku něco jiného?, 18.11.2020
Tak jsem se ptal bývalé majitelky a strom má maximálně 10let, spíše míň. Má to tedy cenu zkusit? Kdy bych si měl obstarat štěp nebo jak se tomu říká? Stačí normálně uříznout větvičku meruňky? Děkuji.
Naroubovat na starou švestku něco jiného?, 5.11.2020
Je takový hodně košatý do stran a na výšku cca 3m. Starý bude nejméně tak 10let, spíše i o dost víc. Kdy bych měl ustřihnout větev z meruňky? Předpokládám, že samotné roubování provést někdy cca v březnu, ale tu větev bych měl mít už dříve, ne?... celý příspěvek >
Naroubovat na starou švestku něco jiného?, 4.11.2020
Děkuji, no je to právě zahrádka v kolonii a nemám tam tolik místa na další strom, navíc nechci si tam dělat další stín. Podle toho co jsem v rychlosti nastudoval ohledně toho co jste psal, tak chápu to dobře že bych mohl udělat tu anglickou kopulaci... celý příspěvek >
Naroubovat na starou švestku něco jiného?, 4.11.2020
Dobrý den, máme na zahradě už poměrně velký strom švestky. Podnož je myrobalán. Je možné část stromu uříznout a naroubovat tam ještě něco jiného než švestku? Pamatuju si jako malý, že mi strýc ukazoval jak měl na jednom (ale malém stromku) dva... celý příspěvek >
Kvalitní skleník do 30kkč, 6.8.2020
Tak dost uvažuju o tomto skleníku. Délku bych vzal asi 4m, nebo by i 2m stačilo? Jakou tloušťku polykarbonátu? 6mm? A myslíte, že mám dokoupit i střešní okno, nebo budou stačit jen boční okénka, případně přes léto nechávat otevřeny obě... celý příspěvek >
Kvalitní skleník do 30kkč, 22.7.2020
Dobrý den, rád bych pořídil nějaký lepší skleník do max ceny 30 000kč, ideálně však do 20 000kč. Hlavní dva požadavky mám aby se co nejvíc prodloužila pěstební sezóna a aby skleník vydržel co nejdéle s minimální údržbou. Rozměrově nevím... tak... celý příspěvek >
Identifikace rostlin, 21.5.2020
Děkuji. Díval jsem se i na ty obrázky na té další stránce? Oba keře jsou to samé? Asi nemá cenu je nechávat, že by plodili, že?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika