Příspěvky uživatele - 34.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc?, 15.5.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte co by mohlo být příčinou žlutých listů jabloně? Letos ani nekvetla. Koupili jsme zahradu a byla zanedbaná, provedl jsem na jaře větší řez... 
Kiwi - drobné plody, 3.10.2022 Obsahuje fotku
mám několik let minikiwi a stále se mi nedaří vypěstovat pěkné plody. Na rostlině je pár hezkých velkých a sladkých (to jsou na fotce ty zelené) a zbytek (a je jich dost) jsou tak sotva poloviční načervenalé a tvrdé (dojdou až při mrazícíhc...)
Hořcový stromek nekvete, 11.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám 2 hořcové stromky, jeden mi kvete (ale také nic moc..) a druhý vůbec - jaké hnojivo použít nebo co může být příčinou nekvetení... Hnojil jsem N-P-K (15-15-15)...
Sežrané kedlubny, 20.5.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, nevíte co by mi mohlo žrát kedlubny? Mám posypáno proti slimákům, takže ti asi nee... sliz nikde nevidím...
Ringle - snížení kmínku, 21.3.2022
Dobrý den, koupil jsem stromek (zelená ringle), ale nějak jsem si neuvědomil že má vysoký kmínek - lze nějak donutit obrašit v nižších patrech? Roubování je cca 15cm od země ale první větve sou cca 180cm vysoko... 
Žluté listy, 5.8.2020
kolik té kyseliny citronové na 1 l dáváte??
Žluté listy, 4.8.2020
děkuji za odpovědi, ten postřik zelenou skalicí lze provést ještě před sklizní?Nebo raději nechat po sklizni? jak silný koncentrát - kolik g na 1l? kyselá hnojiva jsou např? děkuji
Žluté listy, 3.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám broskev a má hodně světlé (žluté) listy. Pomůže ještě letos nějaký postřik? čím na podzim / na jaře pohnojit? 
Rezistentní višně v České republice, 4.7.2016
Prosím, poraďte, jakou višeň pořídit na konzum i zpracování? Máme 4. rokem Morelu, ale plody letos jaksi zakrňují, jsou maličké, skoro pecka potažení slupkou, dost opadávají. Loni měla pár prvních plodů, ale byly opravdu malé skoro jako ptáčnice. Je... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 24.2.2016
Hanita neudrží plody na stromě do plné zralosti? Má tendenci k opadávání plodů?
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 23.2.2016
No, pokud je vážně tak vynikající chuťově, myslím, že plody budeme ožírat i s větvemi a tím se koruna zahustí :D
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 23.2.2016
Snese Hanita zkracování nových větví o 1/3? Četla jsem, že tvoří poměrně dlouhé větve... dá se žerem koruna zahustit nebo to není vhodné?
Lipnická švestka, 19.2.2016
Ráda bych zde četla od někoho, kdo koupil v roce 2013 jak švestka roste, jak se stromkům daří???
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.2.2016
Drží plody do úplné zralosti na stromě nebo postupně padají?
Jakou vybrat ideální švestku na jidlo?, 19.2.2016
Ještě pár otázek - prosím. Jaké koruny tvoří Hanita? Mám počítat s krátkým obrostem, hustější korunou nebo dělá dlouhé vetve a řídkou korunu? Je vhodné zahustit korunu řezem, snáší letní řez o 30% na nových větvích? Hanitu už mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika