Příspěvky uživatele - 173.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování ozimé zeleniny, 4.8.2020
 Zatím střídavě oblačno. Dnes mně přišla semena od Stanislawa , ale semena ozimé kapusty Arkta jsem nesehnal. Nakonec jsem zjistil, že SEMO stejně jako květák Arktur i tak tu kapustu vyřadil už dříve z množení.  Nakonec jsem tato... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 4.8.2020
Polníček jsem se také snažil kdysi pěstovat, ale pro mne to není. Vysel jsem ho, v něm rostly i nějaké jednoleté plevely (mám tak plevely zaneřáděnou zahradu) a to trhání jednotlivých listů je pro mne mor, Než jsem to donesl domů, tak to trochu... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 4.8.2020
Ty brambory jste vysadil kdy? I když asi nikdy mně nic ze sadby brambor nic nezbyde (i kdyby zbylo, tak to nemá šanci přežít do konce července - nemám sklep), tak mne zajímá jak to dopadne. Keříčkové fazole také v tomto období vysévám, jen mám... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 3.8.2020
Já jsem s Marabel spokojený. Nať podle mne neměla žádné nedostatky, úroda dobrá a chuť nejen pro mne, ale pro celou rodinu hodnocena jako vynikající. Asi těžko lze hodnotit a posuzovat jednotlivé odrůdy. Marabel je varný tyo B, Vysočina něco mezi A a... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 3.8.2020
Nevím jestli Vám, to pomůže.já jsem totiž průběžně vykopával prvně brambory z toho řádku, který byl navíc (ne ve folii). Musel sem ho uvolnit, aby měly prostor Hokaida, které jsem vysadil těsně u toho řádku. Teď jsem vykopával brambory z pod té... celý příspěvek >
Semideterminantní rajčata, 3.8.2020
DTM- day to maturity. Je to časový úsek od rozvití květu do doby, kdy je rajče vzniklé z tohoto květu zralé. Pochopitelně to je jen orientační údaj, který slouží především ke srovnávání různých odrůd. U nás se používá spíše označení velmi rané,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika