Příspěvky uživatele - 39.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosychání listů jabloní, 20.5.2021
Ještě zkusím obrázek ve větším rozlišení.
Prosychání listů jabloní, 20.5.2021 Obsahuje fotku
Zdravím, dokáete mi prosím pomoct identifikovat škůdce či chorobu jabloně? Jedná se o jakoby zasychající listy, někde jde o zasychání po okrajích listů (jakoby opálené okraje), jinde jsou hnědé skvrny uprostřed listu. Projevuje se to na... celý příspěvek >
Umytí měděných částí před 2D, 2.8.2020
Potřebuju poradit. Jak co nejrychleji umyju černisko z mědi? A nebo postupy jak umyvat před 2D. Klobouk, přestupni trubku. Kotel co bylo nad hladinou při 1d je černé. Vše jednoduše a rychle.
Jak uchovávat klobásy?, 7.4.2020 Obsahuje fotku
Ja dal klobase sušit a zplesniveli. Co z tým?
Slivoň "Superior"?, 28.2.2020 Obsahuje fotku
Nevím kde ostatní kupovali stromky, ale mně tedy připadají plody na obrázcích v této diskuzi jako Althanova nebo něco podobného, Superior má mít geny asijských a amerických slivoní. Já mám Superior ze sehnaného roubu a je přesně jako na tomto odkazu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika