Příspěvky uživatele - 241.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kuna v zahradě, 1.8.2020
Sousedce bych řekl, že kuna není moje. Jestli má zájem, ať si jí vezme k sobě. Já osobně jsem jednu kunu chytil do sklopce, když mi trhala zateplení, takže jestli chcete můžete kunu chytit a sousedce jí věnovat.
Poškození třešně v oblasti roubu, 16.2.2020
Já jsem měl pahyl o průměru vice než 10 cm a tento zahníval do kmene. Nemocné dřevo jsem odfrézoval motorovkou do zdravého a natřel latexem. Nechal jsem žlábek pro odvod vody. Postupně se to zavírá a možná už to je ok. Budu se muset podívat.
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 15.11.2019
.103.210 máte pravdu, ale asi jste nečetl, co tázatel napsal: "Další lišta vydržela asi týden, další několik dní.Výměna prstýnku řetězky komplet prohlídka v servisu.Technik konstatoval, že je pila v pořádku! Je to rukama.Pila řezě bez problému do... celý příspěvek >
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 14.11.2019
Spojka & olejové čerpadlo 550 XP/XPG 550 XP/XPG Protože to dělá opakovaně u nové lišty a řetězu, myslím, že je problém v mazání. Vyměnil bych šnek a zkontroloval vše ostatní.
Uleželý hnůj pod stromy, 9.10.2019
Můžete prosím napsat, jaké pasti používáte? Díky.
5/4 hadice doporuceni, 21.8.2019
Profi hadice.cz, Gumex.cz. Na tohle čerpadlo bych já osobně sací hadici nedával.
Parkside® Invertorový generátor PGI 1200 A1, 1.7.2019
Já ho koupil a chvílí fungoval jak má. Pak začala blikat zelená kontrolka. Motor běžel pěkně ale na výstupu nic. Zítra ho vracím. J.
Životnost svíčky brisk N17C v motoru jikov, 17.6.2019
O jaký stroj se jedná? Jezdíte na volnoběh, nebo občas přidáte plyn?
Prasklina v kmeni smrku, 19.9.2018
Není to po blesku?
Nemoc švestky, 3.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o info, co způsobuje poškození švestek, viz obrázek v příloze. Děkuji pěkně. J
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 23.8.2018
Florabest FKS 2200 G4 z Lidlu.
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 14.6.2018
To byl příklad, jak by to mohlo fungovat a že si můžete vše objednat od PC a z jednoho místa. Čerpadlo mám Nějaké HWW 2800 (600W) z Bau - maxu. Už asi 5 let. Není nerez, ale funguje spolehlivě. Ještě mám nerezové záhradní čerpadlo bez tlakového... celý příspěvek >
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 13.6.2018
Pro Majus. V Li - dl eshopu hledejte: Grizzly domácí vodárna HWW3819 Inox, stříkací sprcha + hadice + spojky. Do nádrže sací koš a filtr. J
Jiskření z lišty motorové pily, 21.2.2018
Dobrý den. Mohl byste natočit video a dát to na youtube, prosím? Děkuji. J
Sázení brambor po staronovém způsobu, 19.12.2017 Obsahuje fotku
V sene 2
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika