Příspěvky uživatele - 63.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Veharda, 9.7.2022
Za mňa veľká spokojnosť. Po jarnej mrazivej prebierke mi ostalo pár plodov len na Veharde. Hniloba sa mi vyhla, tak dozrel všetky. Chuťovo za maďarskou veľmi nezaostáva, dužina je mäksia, ale to mi vyhovuje. Plody okolo 50g.
Veharda, 9.7.2022 Obsahuje fotku
Zdravim. Získal som vrubliky s tým, že to mala byť Veharda. Tento rok bola prvá úroda. Plody presne sedia s pomologiami- guľatý plod, líčko akoby s maličkých červených bodiek. Nesedí len čas dozrievania, lebo moje už dozrievajú a v literatúre je... celý příspěvek >
Nijisseiki?, 3.10.2020 Obsahuje fotku
Zdravím. Pred tromi rokmi som kupil azijsku hrusku, na stitku bola odroda Nijisseiki. Tento rok prvý krat zarodila a podla pomologie mala dozrievať koncom augusta. Tá moja zacala dozrievat az teraz, preto som si nie istý, či ide o odrodu na štitku.... celý příspěvek >
Škvrny na mladých listoch jablone Topaz, 5.8.2020
Sadil som ju pred tromi rokmi. Zem je čiernozem, veľa humusu, sadil som tak ze vykopanu zem som premiesal s vyzretým kompostom. Do konca júna som hnojil sfermentovaným kuracím hnojom. Múčnatku skoro vobec nemám, chrastavitosť len vo vlhkých rokoch.... celý příspěvek >
Škvrny na mladých listoch jablone Topaz, 4.8.2020 Obsahuje fotku
Zdravím. Objavili sa mi hnedo-červené škvrny na mladých listoch jablone Topaz. Listy sú priliš svetle - zrejme chloroza. Chrastavitosť to zrejme nebude, kedze Topaz by mal byť rezistentný.  Vedeli by ste mi poradiť, ťo by to mohlo byť? Ďakujem
Slivoň Stanley, 30.7.2020
Mám to isté na slivkách a marhuliach. Letorasty začnú krásne rásť, zrazu sa rast zastaví narastú drobne listky, ktoré akoby zachychali a vrcholový púčik vyschne. Snažím sa už dlho zistiť, čo to je, ale zatial neuspešne. Skúšal som striekat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika