Příspěvky uživatele - 216.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na rajcatech, 31.7.2020
Ano zapoměl jsem zmínit že jsem i ledkem zaléval, ach ta paměť v 37mi letech  Michal
Skvrny na rajcatech, 30.7.2020
Mně 100% pomohlo rozpuštěný ledek vápenatý aplikovaný postřikem na listy asi 3krát v jednom týdnu, samozřejmě o něco slabší dávka na 1 litr vody než byla doporučená, ale výsledek byl OČIVIDNÝ. Michal
Paprika - díry v listech potrhané rozežrané, 22.6.2020
Dobrý den Zkuste po setmění vzít baterku a podívat se co vám to žere, tipuji to na slimáka. Já chodím denně večer třeba i vícekrát vysbírávat právě slimáky kteří vylázejí po setmění.  Michal 
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 7.6.2020
Dobrý den, tohle bych vyřešil maximálně tím že ten list odstraníte (pro klid dušičky) :-). Jinak to mívám taky a nikdy žádný problém z toho nevznikl. Ať Vás neopustí zápal pro zahradničení a daří se. Michal
Copak těm paprikám asi je?, 23.6.2019
Pokud byli nějakou dobu na slunci tak to vypadá na spálení od UV záření, jinak nevím. Pokud je to tedy od UV nechte to být ničemu to nevadí. Michal
Co je to za brouka?, 7.6.2019
Ne asi ale určitě na 100%, lítaly mi na dubové palivové dřevo, jsou krásní. Michal
Rajčata - plíseň?, 26.5.2019
Ty listy jsou spálené od UV záření, mám to každý rok taky tak, protože si předpěstovávám rostliny doma za oknem a sklo odfiltrovává UV záření, nevím na kolik procent ale je to tak, takže nic stím nedělejte a jak rajčata porostou tak budou v pohodě... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 17.2.2019
Dobrý den,  Jen zareaguji na to s tím ledkem vápenatým. Vloni jakmile se u mě začala projevovat suchá hniloba zvláště u velkoplodých rajčat tak po víceré aplikaci na list rozpuštěným ledkem se suchá hniloba již do konce sezony neobjevila.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika