Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový, 15.3.2024
A jsou téhož pohlaví? SPCH
Lišejník na švestce, 14.3.2024
Kapku Lásky na svém retu-každou chvíli jsem v tom čase, kdy jsem líbal, lámal v pase, chutnal třešně, broskev její, při vzpomínce až se chvěji-je tu naše Zahrada za to jako náhrada... SPCH.
Hnůj, 8.3.2024
Sad ze stromů, keřů bývá, pařez chvíli po nich zbývá. Jako ptáček bez pera-vstane Fénix z popela? Čím jsem starší, tím míň soudím, zato více pozoruju, dobro kolem podporuju, leckdo zase volí boje, třeba vlečkou toho hnoje, SPCH. P.S.: Pro případné... celý příspěvek >
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 5.3.2024
Ten-patřil pod Mičurin II, ale i postup dalšího pisatele se mi jeví ok, SPCH.
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 5.3.2024
-píšete, co mi hlavou jde, SPCH.
Túje - co jim chybí?, 3.3.2024
Vyplít, přistřihnout a čekat, SPCH.
Počasí 2024, 2.3.2024
Příroda už zase v květu, venku jak na parapetu, kočičky se odhalují, ptáci hnízda opravují, březen tady právě je, posiluje Naděje... SPCH
Meruňky 2024, 2.3.2024
Platí to, co jsem napsal pod př.pana Waltera, ale šouplo se pod p.Petra z Pardubic. Zaznamenal jsem aktuální info o stavu na tom Hustěupečeném kopci, že to nechají na Přírodě a přitápět nebudou. Já tam byl jedinkrát a ještě teď cítím v nohách to... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 2.3.2024
-Bože, to je taková nádhera! A že to možná zmrzne, shnije? To už je jiný příběh, s poděkováním za nasycení ducha skrze zrak SPCH.
Strih v 2 roku, 29.2.2024
Nechci psát za p.Mičurina II, ale já bych jeho apel na odstranění silnějšího term. výhonu chápal i jako oprávněnou snahu o lepší vývoj prvního patra, protože slabší, klidnější terminál se nebude chovat jako kukačka, ale jako parťák, SPCH.
Nashi Hosui - půjde zachránit?, 29.2.2024
Zachraňovat se dá-p.Kuky pěkně zakreslil, já bych nechal na čisté části více materiálu, pokrátil bych jen ten horní praporek. A když už pojem čistý-ta Vaše jistě dobře míněná robustní konstrukce z neodkorněného dřeva je podanou rukou ke... celý příspěvek >
Strih v 2 roku, 28.2.2024
Zadavatel neprozradil, jak vysoký strom chce mít, v jaké výšce první patro, jestli na jeho zahradu může pronikat zvěř... Netroufnu si z těch fotek vyhodnotit, který ze dvou současných terminálů má zůstat-já hledím i na to místo rozkroku a... celý příspěvek >
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024
Lednici na ovoce nemám, po čisteckém toužím, topaz a jablko, které má velikost a vzhled smiřického, leč zraje v půli září a taky nám ohromně chutná jsem ze svých proutěných přebytků rouboval v sobotu u známých-nejen kopulací, ale i zavrhovaným... celý příspěvek >
Počasí 2024, 25.2.2024
Zeměkoule, vlastně šiška-s tou se ragby v Kosmu válí, někdo brblá, jiný chválí. Já se k řezu, střihu mám, s globem moc nenadělám. Až Musk Lunu v lano chytí to pak bude jiné kvítí. A teď trošku na vážnější strunu-kdo si myslel, že prapor zdravého,... celý příspěvek >
Poškozený stromek - má šanci?, 24.2.2024
Hela, původní nechejte, jen ho posichrujte dlahou, ať se nevylomí, tloušťka se obvykle postupně srovná-dofoukne a vedlejší výhon klidně pro jistotu naštěpujte taky, SPCH.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika