Příspěvky uživatele - 25.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na rajcatech, 29.7.2020
DEKUJU vam 
Skvrny na rajcatech, 29.7.2020 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, jdu si k vam zas pro radu. Objevila jsem na jednom rajceti a jen na nekterych plodech skvrny, radeji jsem je utrhla. Vypada to jako hniloba. Muzete me prosim poradit co tj a co s tim??? Zdvorile dekuji za vas cas a radu
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 7.6.2020 Obsahuje fotku
Strikla jsem listy zespodu timto bio postrikem.
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 7.6.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem otocila postizeny ustrizeny list a byly tam tyhle mrnky. Jsou to msice?? Dekuji za info.   
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 7.6.2020
Moc vam dekuji, uz jsem ho smikla. Krasny den
Rajcata - nemoc? Co to muze byt?, 7.6.2020 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, prosim zkusene o radu. Pestuji podruhe rajcata a vcera jsem objevila hnede skvrny na rajcatech. Je to na 2 rajcatech a vzdy jen na jednom listu. Uplne jsem zahradniceni propadla😂 i kdy zatim jen v provizoriu, bydlime teprve... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 3.6.2020
Moc vam dekuji za info, ten bio pripravek zakoupim. 
Potapnik v sudu, 1.12.2019
Hezky dobry den, mam v sudu s vodou od leta tri potapniky, dva mensi a jednoho cca 4cm. Dnes byla zamrzla voda, ranko jsem rychle rozbila led, ten mensi hned plaval se nadechnout... vubec nevim co s nima?? Dat ho do bazenu, kde je chlor je blbost, v... celý příspěvek >
Jak podporit dozrani feferonek, 29.10.2019
Hezky dobry den Libore, dekuji vam za info. 50 dni jiz davno zraji, ale vetsina plodu je cerna. O vikendiku je prevezu k babicce, ma slunnou verandu a je tam chladno. Byla to moje prvni pestitelska feferonka a na strankach Starkla ji chvalili.Pokud... celý příspěvek >
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019
Bohuzel verandu ani zimni zahradu nemame...
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, dekuji za reakci, ano maji byt opravdu cervene.
Jak podporit dozrani feferonek, 28.10.2019 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, letos jsem poprve zahradnicila, mela jsem nadhernou urodu rajcatek, ale co me dela starosti jsou feferonky. Kupovane u Starkla, jsou naadhene, ale jaksi ne a ne dozrat a bojim se, ze o ne v tomto obdobi prijdu. Zatim se vyhrivaji na... celý příspěvek >
Praskly kminek kerickovych rajcat, 15.7.2019
Dekuji vsem za radu, kerickova rajcata pestuji poprve a v brozure od Starkla bylo, ze zadnou oporu nepotrebuji. Budu priste chytrejsi.
Praskly kminek kerickovych rajcat, 14.7.2019
Dekuju vam, jdu na to.
Praskly kminek kerickovych rajcat, 14.7.2019 Obsahuje fotku
Hezky dobry den, poprve mam nasazene kerickova rajcata(kupovana u Starkla) a dnes jsem si vsimla ze se rozpulil kminek hned u dvou rajcatek. Jsem z toho smutna. Nevite jestli rajce zahyne, nebo jak mu mam pomoct??? Jinak uroda jenopravdu krasna a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika