Příspěvky uživatele - 173.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 30.7.2020
Už je to skoro týden a měření stále ukazuje vysoký obsah chlóru. Přitom již týden nebylo do bazénu nic přidáno. Pouze se nonstop filtruje. Dnes jsem koupil radši jiný tester, ale pořád to samé. PH v pohodě, celková alkalita taky perfektní. Celkový... celý příspěvek >
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 29.7.2020 Obsahuje fotku
Tak voda v bazénu bez plováku s tabletami a bez přidání jakékoliv chemie 6-tý den čistá, ale při měření chlóru to ukazuje stále moc. Je divné, že je to pořád stejné, když pořád paří slunce a filtrace běží v kuse už skoro 3 dny v kuse. Já to risknu a... celý příspěvek >
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 28.7.2020
Filtruji už více jak 25 hodin v kuse od včerejška, dnes vedro, což by mělo taky chlor vycucnout s nic. Teď jsem to opět měřil a pořád stejný. Pořád vzorek po vhození tablety DPD1 zčervená jak srdce amorovo.
Přechlorovaný bazén, pH v pořádku, 27.7.2020
Zdravím.Nechci zakládat nové téma, když toto je podobné. Jde mi o to, že konečně po více jak týdnu se mi podařilo vyčistit bazén tak, aby voda byla čistá a průzračná. Nyní je perfektní, bohužel když měřím chlór, tak už mi to asi 4 den ukazuje hodně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika