Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč neroste a skoro nekvete muchovník, 9:46
Doporučuju spíš tekuté hnojivo, ony ty granulky málokdo zahrábne do půdy, SPCH.
Kvetou, 14.4.2024
, foto 9, vlevo dole? SPCH
Modřín 1.5 metru za rok, 14.4.2024
Tome, po nás potopa? Velké ego malého z nás činí, mé vášně ode.erou jiní-to se mi nelíbí, s takovým přístupem bych nemohl klidně spát, nechci si ani představit ty mrtvé a zraněné, ty záchranáře, zdravotníky, hasiče, pozůstalé, pečující o zmrzačené...... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
U všech Svatých, zas se perou, snad jim chybí to, co berou. Tome, uvažujete nad oporou-výborně, myšlenka převedená-kvalitně-do praxe Vám určitě pomůže na konci Vašeho ramene, zahřeje i v hrudním koši. Prosím, složte zbraně, ostří hoši, jsme zas blíže... celý příspěvek >
Mravce v kontajneri stromčeka, 9.4.2024
Např.dočasným ponořením do vody, SPCH.
Jak se zbavit podrostků u švestek? [FOTO], 9.4.2024
Řeším v klidu, v pokleku, odstraňuju beze zbytku-často proto musím trochu půdy odhrnout. Pokud je těch podrůstků u paty mnoho-až v celém okruhu, tak je velmi zakrátím, rány ošetřím vhodným nátěrem a po jeho zaschnutí zakryju např.černou netkou a tu... celý příspěvek >
Choroba?, 8.4.2024
No to je vrchol, nevyzrálý!, SPCH.
Počasí 2024, 2.4.2024
Po omlazaní žen srovnal jsem v sadu zem-po dobytí 3-5i letých stromků, které jsme přesunuli do zahrady na naše snad budoucí bydliště zbyly velké krátery. Tyto jsem po zahrnutí využil k zasazení brambor-po mojím zemáků. Zemina oproti původní je o... celý příspěvek >
Počasí 2024, 31.3.2024
-prachy v prachu rychle mizí, ať už moje, nebo cizí, v kapse mám zas krásně čisto, pro ty nové je v ní místo-to je tedy zpráva dnešní, popijeme víno mešní, bude zcela jiste lépe-pokračujte, pane PP! S přáním krásných těchto svátků končím s psaním... celý příspěvek >
Pestovani jednouplodicích jahod, 26.3.2024
Jahod krásná, rudá malba, zda to klam a taky šalba? Na plážích jsou petek zdroje, přidám vodu, trochu hnoje, vidím příští život svůj, bude mi už jenom huj, SPCH.
Špendlík - choroba kmeňa, 20.3.2024
Snad činnost drvopleně a větší otvory jdou na vrub jeho larev lovících ptáků? SPCH
Rakytník řešetlákový, 15.3.2024
A jsou téhož pohlaví? SPCH
Lišejník na švestce, 14.3.2024
Kapku Lásky na svém retu-každou chvíli jsem v tom čase, kdy jsem líbal, lámal v pase, chutnal třešně, broskev její, při vzpomínce až se chvěji-je tu naše Zahrada za to jako náhrada... SPCH.
Hnůj, 8.3.2024
Sad ze stromů, keřů bývá, pařez chvíli po nich zbývá. Jako ptáček bez pera-vstane Fénix z popela? Čím jsem starší, tím míň soudím, zato více pozoruju, dobro kolem podporuju, leckdo zase volí boje, třeba vlečkou toho hnoje, SPCH. P.S.: Pro případné... celý příspěvek >
Rosolovitá hmota z kmene broskvoně, 5.3.2024
Ten-patřil pod Mičurin II, ale i postup dalšího pisatele se mi jeví ok, SPCH.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika