Příspěvky uživatele - 172.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na rajcatech, 29.7.2020
Abiotická porucha- Suchá hniloba květního konce rajčete způsobená relativním nedostatkem vápníku. Je třeba prohlídnout všechna zelená rajčata i ta nejmenší. Každé, které má i malu černou teřku na květním konci je třeba utrhnout a vyhodit, protože jak... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Právě jsem ta semena objednal na osiva-semena.cz. Jistě levnější než z GB a také rychlejší. Pokud ty mé pokusy budou úspěšné, tak si také budu pěstovat svá semena. Díky za informace.           ... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Díky za upozornění.            Vladimír
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Tu cibuli si pamatujete dobř-Senshyu yellow. Našel jsem si tuto odrůdu na anglickém webu kingseds a budu si tam kupovat semena. Ještě trochu pohledám jestli nebude v té Anglii nějaký internetový obchod, který bude mít také tu cibuli Kreyson co o ní... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
S tím, že bych vyséval pro přezimování přímo, nepočítám.            Vladimír
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Já mám mka zahradě místa dost. jen nemám sílu, abych ho využil.  Pokud jde o tu cibuli, tak mně zajímá spíš způsob pěstování než to jestli budu mít o kilo víc nebo míň. Pěstovat ozimou cibuli mně přijde z mého hlediska... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 28.7.2020
Máte někdo zkušenost s pěstováním českých ozimých cibulí Augusta a Hiberna? Za každý poznatek budu vděčný, chci se totiž letos o jejich pěstování.            Vladimír
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika