Příspěvky uživatele - 2.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kůlna, 28.7.2020
Dobrý den, děkuji za odpověď. Stěna je nejspíš z Ytongu, z podobného pórovitého materiálu, střechu nepodpírá,  a zdá se že je kousek od střechy na volno - myslím si že původní majitelé už to tak postavili (nemám tušení proč). Rozměry jsou... celý příspěvek >
Kůlna, 27.7.2020
Dobrý den, koupili jsme dům, který má v zadní části pozemku postavenou letní kuchyň s kůlnou + výběh pro slépky. Nedávno jsem zjistil, že jedna boční stěna se hýbe (Vypadá to, že není nijak ukotvená - z jedná strany navazuje na kari síť, která je tam... celý příspěvek >
Papriky - kdy začít hnojit?, 13.3.2020
Dobrý den, Jako amatér/zahradník začátečník se na vás obracím s prosbou. Kdy mám začít přihnojovat papriky? Sazeničky jsem přepikýroval (mají vytvořené pravé lístky (zatím jsou malé) do větších nádob, kde jsem smíchal substrát pro výsev s domácím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika