Příspěvky uživatele - 150.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubus occidentalis - zaschle plody, 31.7.2020
a ještě dodatek - nové výhony jak je vidět na 2. fotce rostou krásně, i ty plodící byly min. do června "v pohodě"... pak jsem tam dlouho nebyl.. odpovídá to nějaké z uvedených teorií? Ten mráz? 
Rubus occidentalis - zaschle plody, 31.7.2020
Díky všem, ano, určitě za to může pěstitel, proto se to snažím napravit... jestli Vás to tak rozčiluje, omlouvám se...  Ad pH - mám tam jako mulč kůru ze smrku/botovice - hodnoty jsem neměřil, ale mohu zkusit... i když půda by měla být... celý příspěvek >
Rubus occidentalis - zaschle plody, 28.7.2020 Obsahuje fotku
A jaká může být příčina nevhodného prostředí? Tj. co bych mohl změnit?
Rubus occidentalis - zaschle plody, 27.7.2020
Díky za tip - ale žádný breberky na tom vidět nejsou, a na plíseň mi to taky nepřijde, chybí tomu "povlak" (alespon podle toho co jsem hledal na webu)... vody asi nebude moc, podmokreno to neni... jaka ja puda nevim, ale babicka tam mela maliny jak... celý příspěvek >
Rubus occidentalis - zaschle plody, 26.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat co může být problém u rubus occidentalis, vloni zasazeno před 3 lety, vloni zcela bez úrody, plody zaschly... Myslel jsem že špatnou zálivkou, letos od léta zalévání automatem, půda vlhká ale plody opět zasychaji a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika