Příspěvky uživatele - 107.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení dubu, 7.2.2021
Já takhle kdysi zkoušel přesadit asi 1,7 m vysoký doubek, na který jsem narazil v lese pod velkými smrky. Počítal jsem s tím, že se to asi nepodaří, ale stromeček to byl krásný, vypadal trošku jak bonsaj, ve stínu smrků rostl pomalu a košatě, tak... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 25.7.2020
Já měl na zahradu+dřevo takovou všechochuť Lidl+Mountfield+Husqvarna, ale asi před dvěma lety jsem začal přecházet na 18V a 18Vx2 program od Makity. Velká výhoda pro mě je, že akumulátory jsou použitelné na nejméně 200 strojků, od vrtaček, přes... celý příspěvek >
Výběr aku nůžek, 31.5.2020
Za sebe mohu doporučit nůžky Makita DUM604, konkrétně při rozpočtu 4000 Kč sadu DUM604SYX. V sadě jsou nůžky s 16 cm nožem na trávu, výměnný 20cm nůž plotostřihu, nabíječka a jeden oddělitelný 1,5Ah akumulátor, použitelný v jiném aku nářadí od... celý příspěvek >
Jakou ranou slivoň?, 27.10.2011
V nadmořské výšce těsně pod 500 m, při letošním počasí, jsem ji sklízel po 20. červenci. Je to velký plod tvaru švestky, ale s dobrou rynglovou příchutí. Můj desítiměsíční vnouček v náručí si ji sám utrhl a s velkou chutí ji snědl. K mému... celý příspěvek >
Jakou ranou slivoň?, 27.10.2011
Předloni jsem si koupil Topfirst, letos jsem koncem července sklidil prvních asi 20 plodů. Je to dobrá stolní odrůda velké pološvestky zrající v termínu, kdy jsou švestky vzácné. Doporučuji tak jeden strom na   zahradě.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika