Příspěvky uživatele - 204.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo je to za huba?, 21.11.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň, čo je toto za huba? Vyrastá pravidelne párkrát do roka na tom istom mieste pri mladej jabloni.
Podpník colt, 18.10.2020
Tiež som pred týždňom zasadil lapins (spiciak) na colte aj keď som chcel na gisele. Budem ju musieť udržiavať rezom v požadovaných rozmeroch, aby moc narástla lebo moc miesta nemám.
Double red rubin, 11.10.2020 Obsahuje fotku
...
Double red rubin, 10.10.2020
Dobrý deň, vie mi niekto povedať aký je rozdiel medzi klasickým rubinon a odrodou double red rubin? Na nete nie sú žiadne informácie o double red rubin. Podmienky, pestovanie, opelovanie..
Lepidlo na ovocné stromy - dlhodobo, 2.10.2020
Dobrý deň, má niekto skúsenosti s dlhodobým používaním lepidla proti škodcom priamo na kôru stromov niekoľko rokov po sebe? Či to nezniči kôru pod lepidlom. Počul som názor že kôra pod lepidlom nemôže dýchať a strom postupne odumrie.
Řez po zklizni, 23.9.2020 Obsahuje fotku
Ja som použil tento lep priamo na kôru mladých stromov. Účinnosť je 100%, len dúfam, že im to neuškodí.
Zlomené konce jablone, 5.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň, vie mi niekto vysvetliť čo sa to deje na jabloni? Už druhý krát tento rok (minulý rok sa to stalo raz) sú všetky konce letorastov odlomene. Na iných stromoch to nie je, iba na jabloni. Robí to vietor alebo nejaké zviera?
Čo je to za hmyz?, 22.7.2020 Obsahuje fotku
Viete niekto co je to za hmyz? Nasiel som to na mladej slivke. Niektoré listy su dierkovane, akoby vyhryzene. Moze za to tento chrobak?
Ako často prihnojovať ovocné stromy?, 11.7.2020
Ako casto prihnojujete ovocne stromy v prvych rokoch po vysadbe? Mam granulovane hnojivo na ovocné stromy a je na ňom dávkovanie 1az 2 polievkové lyžice granul na meter stvorcovy každé dva mesiace od jari do jesene nasypat popod stromy. Je to tak... celý příspěvek >
Koniec tohtorocneho rastu?, 2.7.2020 Obsahuje fotku
Takto to vyzerá..
Koniec tohtorocneho rastu?, 1.7.2020
Zdravím, je normálne ked mlada dvojročná slivka akoby uz teraz ukoncila rast novych letorastov? Narastli tento rok cca 20cm potom posledne dva listky zozltli a odpadli. A takto vsetky letorasty na celom strome. Inak stromcek vypada zdravo.
Lišejník na ovocných stromech, 21.6.2020
Ten chemstop sa moze pouzit aj na mlade stromy? Natrel som ho na cca 2 rocne stromy priamo na koru a mozem potvrdit ze je 100% ucinny, ale bojim sa aby to stromom v buducnosti neuskodilo.
Rubin+Idared, 15.6.2020
Dokaze jablon rubin opelit jablon idared? Ako budou spolupracovat?
Vzájomná opelivost, 11.6.2020
Dobrý deň, na jar som vysadil 4 ovocné stromy. Jablon idared, hrusku carolu, slivku cacansku lepoticu (jediná samoopeliva) a ceresnu kordiu. Samozrejme nieco ako opelivost ma vtedy nenapadlo a teraz sa bojím či budú rodiť. Bývam síce na dedine, kde v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika