Příspěvky uživatele - 23.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ozimá cibule, 7.5.2021
Začátkem listopadu jsme vysadili do foliovníku sazečku ozimé cibule Shakespeare (pouze naházena do rýh = nahodilá orientace kořínků a růstového vrcholu a přihrabaná). Již 14 dní sklízíme jako jarní cibulku. Na cibuli ovšem zůstává vrchní hnědá... celý příspěvek >
Letní vypěstování sadby květáku, 25.7.2020
Velmi děkuji za inspirativní příspěvek. Vyzkouším hned dnes. K tomu pokusu nějak stručně. Použiji 4 odrůdy skupiny Walcheren, ty jsou nejodolnější, 1 odrůdu skupiny Roscoff, ta je na hraně odolnosti a 1 zvláštní víceméně vytrvalou "květákovou"... celý příspěvek >
Letní vypěstování sadby květáku, 22.7.2020
Zdravím všechny pěstitele, v rámci přípravy pokusu se 6 odrůdami květáků vhodných pro ozimou kulturu řeším výsev. Zdroje zdejší i jiné se nijak uceleně letním výsevem košťálovin nezabývají. Jde mi o jakékoli zkušenosti či finty, jež by pomohli řešit... celý příspěvek >
Škůdce hlíst? na listech meruňky, 28.5.2020 Obsahuje fotku
Netuší někdo co to je za škůdce na mladých listech meruňky? Listy jsou stočené a uvnitř je nějaká průsvitná larva? hlíst? a bílé "čárky".
Copak nám to bydlí v plůdcích višně a třešně?, 29.4.2020
Tak začíná už třetí sezóna, kdy jsem objevil (děkuji za určení hmyzáka) na višni květopase peckového. Letos jsem si dával pozor a zase jsem ho objevil. Ale dříve, takže plůdky vypadají nepoškozené a postřik mospilanem to snad napraví.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika