Příspěvky uživatele - 89.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypadá váš skleník snů?, 18.7.2020
lépe to snad ani napsat nejde
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 14.5.2014
Dobrý den Všem, pane Hrkale, změřil skutečný výkon čerpadla, realita je taková, že tak jak je zapojeno, sání skimrem, výstup skrz uv lampu, je na výstupu výkon 8000 L/hod!!!   Což už není tak optimistické, bohužel realita je skutečně... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 8.5.2014
Dobrý večer všem, tak jsem dnes vše zapojil a spustil, přeměřil jsem spotřebu. Čerpadlo Jebao 13000...na štítku 130 W skutečnost 147W, na vstupu hadice 1 1/2" na výstupu také. UV lampa na štítku 55W skutečnost 53W... celkem 200W. Bude tam nějaká... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 7.5.2014
Ahoj Všem, tak dnes vše dorazilo, koupil jsem čerpadlo jebao ATP-13000eco, lampu 55W, hadice a náhradní lampu, zboží rozděleno na dva balíky. Vše perfektě zabaleno. Měl jsem trochu obavy, ale mohu jen doporučit, kumunikace na 1*. Jinak k dohadům o... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 27.4.2014
Díky Petře, tak jsem objednal a zaplatil, tak uvidíme, kdy dorazí. L.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 25.4.2014
Dobrý den, také bych rád nakoupil, mám trochu problém jak platit. Na výběr jsou zde dvě možnosti Money order a Paypal express checkout. Paypal nemám... nejsem si jist ani druhou možností. Můžete někdo prosím poradit? Díky Luděk.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika