Příspěvky uživatele - 61.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje luskoviny v roce 2020, 12.7.2020
Já jsem letos spokojený až na jednu věc, která se mně stala. Nepoužívám jiný hrách než Zázrak z Kelvedonu. Pokusím se udělat časovou osu jak jsem vyséval a jak sklízel: První výsev 5.3., záhon cca 2 m2, postaven nad něj rám s okny. Teprve cca... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 11.7.2020
Cibule vypadají pěkně. Pokud tomu dobře rozumím, tak si semenio pěstujete sám.???            Vladimír
Výsevní substrát, 11.7.2020
Při letošních výsevech rajčat jsem se potýkal s nějakou chorobou zapříčiněnou substrátem, do kterého jsem semena vyséval. Zpočátku sazeničky prosperovaly, ale po přesazení na zahradu začaly chřadnout. Identifikoval jsem chorobu jako Verticilium.... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 11.7.2020
Zajímavý plán. Jen bych měl strach, že ty cibulky pro použití jako sazečka nebudou mít úspěch. Asi na jaře půjdou ihned do květu, pokud vůbec se je podaří udržet v pořádku do výsadby. Většinou se pro výsadbu ze sazečky používají dobře skladovatelné... celý příspěvek >
Jahody 2020, 3.5.2020
Ten Kuprikol byla chyba. U Phosfiku je jednoznačně napsáno, že se nemá míchat s přípravky obsahujícími měď. Hořkou sůl už mám, zítra do toho jdu.            Vladimír
Rajčata pro rok 2020, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Včera mně převezl syn autem na zahradu 60 ks sazenic rajčat. Jsou to většinou cherry rajčata a ta bych chtěl dát do země okolo 10. května. Uvidím, jak se mně povede připravit záhon a také konstruci na zavěšení spirál. Zbylých asi 70 sazenic budu asi... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Tady je slíbená fotka. Mám tam celke asi 70 rostlin. Asi ty papriky přihnojím zítra ledkem vápenatým Stejně je to jen na těch čtrnáct dní, uškodit jim to nemůže.            Vladimír
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 3.5.2020
Někde jsem četl, že aby toto bylo účinné, tak je potřeba aby v rostlině nebyl jen tok živin z kořenů do zelené části, ale také obrácený tok ze zelené části do kořenů.  Potom se zničí i kořeny hluboce kořenících plevelů. Takhle to bylo popisováno... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 3.5.2020
Já bych to nedělal. Se svlačcem a osetem v záhonech žiji několik desítek let. Utrhnu vršek a je to. Také jsem o něčem podobném uvažoval když se objevil Roundup, ale nikdy jsem to... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 31.3.2020
Co říkáte na tento způsob pěstování rajčat? How to Plant Up Tomatoes in a Grow Bag
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika