Příspěvky uživatele - 61.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podzimní pěstování zeleniny, 14.7.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem se trochu posunul. Tu mrkev jsem vysel a vysadil jsem také ty košťáloviny. Doma mám ještě malé sazenice pekingského zelí Manoko. Jsou ještě poměrně malé a tak budu mít čas připravit pro ně druhý záclonový tunel (dnes jsem ho začal chystat).... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 9.7.2020
Já jsem koupil sadbu brambor Marabel v Modřicích, jel jsem pro ni přes celé Brno. Firma byla Oseva Brno, ale to byl jen prodejce. To kdo tu sadbu pěstoval, bylo na přiloženém lístečku, nějaké družstvo na Vysočině. Musíš si vytipovat kde u vás... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 9.7.2020
Každá rada je těžká. Pokud bych se měl rozhodovat, tak bych jistě část sklidil (asi tolik, kolik bych spotřeboval za dva týdny a déle), pokusil bych se je zasušit a užíval je. Cibule sklizená dříve nemusí mít tu správnou chuť, ale Globo stejně nebude... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 8.7.2020
Také užívám záhony 120 cm. Pro vyznačení řádků a šířky záhonů uřívám čárák, na jedné straně mám rozteč 20 cm, na druhé 30 cm. Pro ty cibule použiji spon 20 cm řádky a 15 cm vzdálenost rostin v řádcích. Můj kultivační nástroje je motyčka . V každém... celý příspěvek >
Růžice brokolic a květáků, 30.6.2020 Obsahuje fotku
Výsevy košťálovin přežily mou týdenní nepřítomnost. Syn se o ně dobře staral viz. obrázek. Včera jsem je rozesadil a teď je na nich ať pěkně rostou. Na zahradě už mám plno místa po hrachu a také po jahodách, jen to potřebuji všechno zlikvidovat a dát... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.5.2020
Já jsem o tom psal v souvislosti s pěstováním rajčat ve studeném pařeništi v době konec března a začátek dubna. Venku byly velmi nízké teploty, v tom pařeništi cca o pět stupňů vvce a sazenice, které měly už nasazené květy je tam shodily. Z již... celý příspěvek >
Papriky 2020, 16.5.2020 Obsahuje fotku
Tak už to vypadá, že tžádné noční mrazy už nebudou. Ráno jsem se vydal na zahradu a začal jsem sázet plodovou zeleninu. Začal jsem tím jednodušším, paprikami. Mám jen jedenáct odrůd a tak s tím vysazením 64 rostin žádný nebyl problém. Horší to bude... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika