Příspěvky uživatele - 189.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva 2022, 27.9.2023
Nejspíš špatně ošetřený kód fóra, kdy apostrof v názvu vlákna způsobí vyvolání výjimky při vkládání dalšího příspěvku.
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Jestli nesečou ostatní, tak nemá smysl řešit šíření plevelů, a nesečte, jestli nechcete. Jestli chcete sekat, nechcete zabíjet žáby, ale nechcete je ani pěstovat, pak si každý rok na jaře nasaďte 2 jehňata a na podzim skliďte. Jestli chcete pěstovat... celý příspěvek >
Jak z odkopku vypěstovat strom, 10.8.2023
Ještě jeden důvod - výmladek bude žít z kořene původního stromu, takže to bude škodit oběma. Pokud jej oddělíte, donutíte jej vytvořit si vlastní kořenovou soustavu.
Jak z odkopku vypěstovat strom, 10.8.2023
Když výmladek neoddělíte, nejedná se o odkopek. ;) Nenarostl v ideální vzdálenosti od mateřského stromu. Narostl příliš blízko a původní strom mu bude konkurovat, růst výmladku bude značně ovlivněn zastíněním a konkurováním si kořeny. Navíc... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 8.8.2023
Nedostatek vápníku.
Rajčata 2023, 4.8.2023
Provedl jsem to samé, jen ošetření mědí. Můžu se zeptat, proč dáváte přednost systémovému prostředku, který má určitou OL a zdraví příliš neprospívá? Měď mi vždy poskytla minimálně na 2 týdny perfektní ochranu rostlin, navíc se dá v případě dozrání z... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka, 31.7.2023
Teď ale přestávám rozumět, co tu řešíte. Vůbec nechápu ten agresivní tón. Napsal jsem jen pravděpodobné vysvětlení, proč by mohlo na trase uživatel - mobil - fotoaplikace - zdejší diskuzní systém docházet k problémům s orientací fotky. Jestli si... celý příspěvek >
Velkopavlovická meruňka, 31.7.2023
Zřejmě nepracuje s PC, ale pouze s mobilem, který neotáčí fotky, nebo neposkytuje informaci o otočení, nebo je tato informace nekompatibilní se zdejším historickým systémem, který otočení ve svém zobrazení nezohlední.
Olivy, 14.7.2023
Oliva - udělal jsem před lety pokus, ale zimu nepřežila. Rozmarýn - je vysazen normálně venku mezi levandulí a zimu -15 přežil bez úhony.
Kočka na zahradě, 6.6.2023
Každý den se tu najde jeden, co se marně snaží rozfoukat několik let staré a spící diskuze. :)
Rajčata 2023, 25.5.2023 Obsahuje fotku
Přesnou teplotu v hloubce 5 cm vám říct nemůže, protože během dne osciluje mezi 15 a 23 °C.
Gigantické ořechy - odrůda?, 24.5.2023
Jak bylo napsáno - v minulosti nebyly sázené roubované odrůdy, vždy šlo o semenáč, a plody měl takové, jak se zrovna povedl. Podle fotky plodu 50 let starého ořešáku se žádné odrůdy nedopátráte, velikost a tvar je jen vlastnost semenáče. V... celý příspěvek >
Tož mravenec v mém skleníku škodu působí, 23.5.2023
Borax jsem letos taky použil, ale nepřijde mi to úplně účinné. Ano, mravenců ubylo, ale stále lezou...
Výrůstky na listech švestky, 12.5.2023
Sulka je prakticky přírodní, neškodná. Používá se i jako hnojivo. Nebo některý z akaricidů, ale to je chemie. A nebo pak dravého roztoče Typhlodromus pyri nebo Amblyseius swirskii. Nicméně tyto hálky jsou na slivoních zcela běžné a neškodné.
Pachový odpuzovač, 9.5.2023
Je mi líto. Taky jsem doufal v nějaký efekt... Pro upřesnění, onen neúčinný přípravek byl "PACHOLEK proti srnám".
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika