Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasná travina do interiéru, 13:53
Libore, pokud byste netrval na travinách, tak i tzv.mechové obrazy by mohly být úžasnou volbou-i co se péče o ně týče, SPCH.
Státní smutek, 8:59
Výborný -myslím Marek, který dneska slaví svátek, chytil šanci za flígr, jestli tuto mimořádně složitou situaci zvládne, tak může své partaji nahrát body, teď ještě co vymyslí min.financí ohledně tichého vína. Ti, kteří nasazují na jakékoli... celý příspěvek >
Choroba tulipánovníku, 24.4.2024
Omrznutí, to přejde, jen nebude letos z nejkrásnějších, SPCH.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.4.2024
Já jsem pomalosti hmyzu kvůli chladu využil ke snadnejšímu ručnímu sběru chřestovníčků-jsou krásní, ale jejich mladí způsobují hnusný žír! A co se týče teploty přes noc: nejnižší byla rovná 0, SPCH.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 18.4.2024
Tady u Kroměříža 4+, na zítra je v plánu-1, tak se odpoledne po práci pověnuju zemákům, které byly před sázením naklíčené a teď už mají k 10i cm zeleného. Popráším pozemek popelem ze dřeva a rostliny zasypu substrátem-v minulosti to zatím vždy... celý příspěvek >
Počasí 2024, 17.4.2024
Krtek, ten si v klidu ryje, na mě došla fantazie, že v JŮ ES EJ kus prérie, kde nemrzne, nic nehnije. Co nadělám, je to z ruky, polituju tamní kluky, že z tornáda mají fuky-pak si vyber, zda náš mrázek či ten jejich vichrů zásek. Oblečeme dva,... celý příspěvek >
Proč neroste a skoro nekvete muchovník, 16.4.2024
Doporučuju spíš tekuté hnojivo, ony ty granulky málokdo zahrábne do půdy, SPCH.
Kvetou, 14.4.2024
, foto 9, vlevo dole? SPCH
Modřín 1.5 metru za rok, 14.4.2024
Tome, po nás potopa? Velké ego malého z nás činí, mé vášně ode.erou jiní-to se mi nelíbí, s takovým přístupem bych nemohl klidně spát, nechci si ani představit ty mrtvé a zraněné, ty záchranáře, zdravotníky, hasiče, pozůstalé, pečující o zmrzačené...... celý příspěvek >
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
U všech Svatých, zas se perou, snad jim chybí to, co berou. Tome, uvažujete nad oporou-výborně, myšlenka převedená-kvalitně-do praxe Vám určitě pomůže na konci Vašeho ramene, zahřeje i v hrudním koši. Prosím, složte zbraně, ostří hoši, jsme zas blíže... celý příspěvek >
Mravce v kontajneri stromčeka, 9.4.2024
Např.dočasným ponořením do vody, SPCH.
Jak se zbavit podrostků u švestek? [FOTO], 9.4.2024
Řeším v klidu, v pokleku, odstraňuju beze zbytku-často proto musím trochu půdy odhrnout. Pokud je těch podrůstků u paty mnoho-až v celém okruhu, tak je velmi zakrátím, rány ošetřím vhodným nátěrem a po jeho zaschnutí zakryju např.černou netkou a tu... celý příspěvek >
Choroba?, 8.4.2024
No to je vrchol, nevyzrálý!, SPCH.
Počasí 2024, 2.4.2024
Po omlazaní žen srovnal jsem v sadu zem-po dobytí 3-5i letých stromků, které jsme přesunuli do zahrady na naše snad budoucí bydliště zbyly velké krátery. Tyto jsem po zahrnutí využil k zasazení brambor-po mojím zemáků. Zemina oproti původní je o... celý příspěvek >
Počasí 2024, 31.3.2024
-prachy v prachu rychle mizí, ať už moje, nebo cizí, v kapse mám zas krásně čisto, pro ty nové je v ní místo-to je tedy zpráva dnešní, popijeme víno mešní, bude zcela jiste lépe-pokračujte, pane PP! S přáním krásných těchto svátků končím s psaním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika