Příspěvky uživatele - 167.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký škůdce na lísce, 9.8.2021
Díky za reakci, to bude ono. Je pravda, že letos je monilie úplně všude... Ale co s tím, stříkat Horizonem v květnu?  Bohouš.
Jaký škůdce na lísce, 9.8.2021 Obsahuje fotku
Před 3 lety se mi podařilo úspěšně roubovat několik lísek na podnož lísky turecké. Letos to vypadalo na první signální úrodu, ale něco souplodí ve stopce jakoby ukusuje. Může to způsobovat nosatec lískový? Nebo jiný škůdce? A jak s tím bojovat? Díky,... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 30.6.2020 Obsahuje fotku
Kořenáč nebude to pravé, my jej pěstujeme volně, už asi 12 let, zimuje zcela bez problémů. Poslední foto mám z r. 2012. Od té doby je každý rok bohatší. Stačí zjara seřezat, přiměřeně zalévat a hnojit. Až letos pokvete, nafotím jej. Bohouš
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 2.4.2020
Dotaz na KUKY: Zaujalo mě, že jste přerouboval nové žluté střížovické odrůdy, které si všichni tolik chválí. Já mám jen Opál a jsem z něj nadšen, ale měl jsem teprve 2 sklizně. Můžu se zeptat, čím jste přeroubovával? Nějaké starší osvědčené? Díky,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika