Příspěvky uživatele - 219.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola, 4.9.2020
Bohemia není rezistent. U mne letos strupovitist na ní dost řádí. JS
Co je to za nemoc? Kuprikol nepomáhá, 29.6.2020
S vlnovníkem hrušňovým jsem bojoval několik roků. Přinesl jsem si ho se stromkem ze zahradnictví. Částečně pomohly akaricidy, ale vždy se na listech znovu objevil. Letos jsem na začátku března ještě před pučením celý stromek postříkal 5% roztokem... celý příspěvek >
Zimni jablon s tvrdymi plody pozde dozravajicimi, 2.4.2019
Pane Vysloužile, rád bych se zeptal, která jabloň ze žlutoplodých u Vás nejlépe dozrává. Rád bych jednu žlutoplodou jabloň zasadil, ale nevím. Třeba Gold Bohemia u souseda nic moc. JS
Gloster, 11.2.2019
Dobrý den, zajímalo by mne jestli je tato odrůda taky náročná na teplotu jako Red Delicious. Tj spíš do nižších poloh. Děkuji JS
Jabloň rubín, 7.2.2019
Moje konečná představa je, zkusím koupit naroubovaný špičák, v cca 160-170 cm založím korunu a zkusím z toho vypěstovat strom. JS
Jabloň rubín, 6.2.2019
Jednoznačně jste to trefil, tento strom bude stát samostatně, před budovamicelodenní oslunění a při vstupu do zahrady bude to první na co padne zrak.Růst bude přirozený, okolo žádné stromy / ostatní stromky mám stranou/,. Otázkou je ovšem zda se... celý příspěvek >
Jabloň rubín, 6.2.2019
vysloužil: Děkuji za reakci, naprosto se ztotožňuji s Vaším názorem, některé věci jsem si neuvědomil, měla by to skutečně být dominata a proto nebudu experimentovat s nižším tvarem. Ivan Hlavatý: Děkuji za foto, Vaše,,čudo" nesplňuje mojí... celý příspěvek >
Jabloň rubín, 5.2.2019
Zdravím, rád bych na jaře zasadil jabloň Rubín, ale nevím jakou podnož.  Prošel jsem všechna vlákna o Rubínu, ale každý říká něco jiného. Někdo doporučuje MM106, M26, které zase v jiném vlákně dle zkoušek považují za nejméně vhodné. Můžete... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika