Příspěvky uživatele - 99.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - řezat či nechat být?, 13.2.2023
Již se to tu řešilo https://www.zahrada.cz/forum/obrazek.php?id_zaznamu=652988&identifikator=215186406449971&nazev=&id_oblasti=100
Rubinola - řezat či nechat být?, 26.10.2022
Pořídil jsem si angold a admirál. Sice mi admirál trpí pihovitostí, ale letos dal na m11 dvě bedýnky a z toho bylo cca 30% napadených. Snad se tou plodností zbavím te skvrnitosti. Angold je parádní odrůda a dělá mi radost. Takže ty 2 rubinoly po zimě... celý příspěvek >
Sázení nakladaček, 24.7.2022
Já dal Alhambru letos poprvé (zajímala mne ta genetická nehořkost) a že by nechytala plíseň, to se zase nedá říci. V čem ale mimořádně překvapila je chuť. Okurky klidně můžete nechat přerůst a používat tyto nakladačky, místo salátovek. Semena nejsou... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 20.4.2022
U nás na Trutnovsku taky pohoda. Ještě nic nekvete. Třešně a švestky vidím tak za 7-10-14 dní a jabloně někde 10-15. května s tou předpovědí počasí. Co nám nezlikviduje mráz, zaručeně zlikviduje strupovitost. Asi budu letos stříkat, jabloně.
Co s kořeny šeříku?, 19.4.2022
To vše znám. Se sousedem nám na půl rostl šeřík keřový. Šeřík je starší, než my a může mu být tak 70 let. Soused si ho nějakým způsobem vykácel, ale stejně mu tam rostou mladé výhony. Zasadil si tam thuje cca 30cm od plotu na délku 10 metrů a tak mám... celý příspěvek >
Předpěstování sazenic doma - přerůstají kvůli CO2?, 14.4.2022
Nevím, kde měříte teplotu, ale pokud tvrdíte, že žijete s rostlinkami v 17 st.c, tak u rostlin při osvětlování bude vyšší teplo. Pozapomněl jste ovšem na jeden důležitý fakt, který by mohl vyrázně ovlivňovat růst sazenic. Může se to zdát... celý příspěvek >
Hadice na více než 2 sezóny, 8.4.2022
Mimochodem. Když zkouknete jeho některá videa, tak si alespoň uděláte trošičku názor na Čínu. Jak to tam vypadá a funguje, či nefunguje. Kolikrát jsem na videa koukal s otevřenou hubičkou. Zde je to jen samé pomlouvání atd. Pan Dvořák je Slovák,... celý příspěvek >
Hadice na více než 2 sezóny, 8.4.2022
Problém je jinde. Problém je ten, že první výrobky jsou vždy dobré, neošizené. Postupem času se jde po ceně a hadice tvrdnou, plastové židle praskají, elektronika v přístrojích odchází... Mám plastové zahradní židle z 1992 a stále vypadají skvěle... celý příspěvek >
Velká raná meruňka, 5.4.2022
Dík. PS: ta rukavice byla, jako měřítko síly kmínku
Velká raná meruňka, 5.4.2022
Udělám, jak píšete. Ty čípky cca 3 letých větví opravím novým čistým řezem a ošetřím balzámem. Další roky budu uvažovat o nějakém průklestu, dle toho, co a kde vyroste za nové letorosty. Díky.
Velká raná meruňka, 5.4.2022
Jsem si vědom toho spodního řezu. Jsou tam asi 3 špalky u sebe, ale nejsou na fotce vidět a špatně se to kreslilo. S podivem máloco z těch čípků je suchých. Je to bojovník ta meruňka. Ohledně toho polovičního zakrácení k letorostu _ kmínku -... celý příspěvek >
Velká raná meruňka, 5.4.2022 Obsahuje fotku
To co je zakroužkované s otazníkem... Nevím zda mám vyřezat na větevní kroužek ty ohlodané větve a nebo jen zkrátit cca 10cm čistým řezem a ošetřit balzámem. Pokud bych pokrátil vše co mám nakreslené + opravil všechny ohlodané větve, přežije to ta... celý příspěvek >
Velká raná meruňka, 4.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím. Jelikož netuším, jak se zde zakládají nová vlákna, tak využiji toto vlákno Petra z Pardubic. Sousedka má meruňku Maďarskou a podle mne ji bude dobrých 30 let. Poslední 3,4 roky ji řeže její synovec a soused řetězovou pilou. Ptala se... celý příspěvek >
Ohřátí fóliovníku koňským hnojem, 1.4.2022
Nevím, zda jsem to dobře pochopil. Když by mrzlo, tak přestěhujete květináče domu 100x50x50?. To je 1/4 kubíku. To musí vážit, ať nežeru 200kg... Pokud máte bezproblémové technické prostředky, vzít při mrazech rajčata domů, tak bych Vaši variantu s... celý příspěvek >
Sazečka, 31.3.2022 Obsahuje fotku
U Olomouce to musí být radost něco pěstovat. Děda byl z Nymburka a pamatuji, že co píchnul do země to rostlo. Měl jsem též hektar sadu u Chlumce a oproti podkrkonoší, kde bydlím nyní strašlivý rozdíl. V listopadu si člověk ohříval ruce o hlínu, při... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika