Příspěvky uživatele - 144.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškození kůry, 18.5.2021
Mě se stalo prakticky to samé, akorát mimo větviček jako to má tazatel na foto, mě to "napadlo" i kmínek stromku. Objevila se na něm podélná prasklina, až při detailním pohledu z blízka bylo vidět že vede nejspíš někam do hloubky. A stromek uschnul.... celý příspěvek >
Sekvoj po zimě, 5.4.2021
Ten sekvojovec je 100% namrzlý. Kdysi jsem zasadil 2 takovéto malé, a takto me zmrzly, na jare vypadaly ok ale pak postupně celé zhnedly a uz to nedali.. Jeden jsem sadil větší, cca. 50cm, první roky vždy ohnědl, ale znova obrostl, ted uz má určitě... celý příspěvek >
Oschlé větvičky sekvojovce, 12.8.2020
Já mám už asi 3m sekvoj, a přesně tohle mě dělá také. Mám ale pocit že je to jen tento rok, jindy jsem si toho nevšiml. Různě po celém stromě, na cca. 20-30ti místech, osychají a vadnou konce větviček. Pod barákem, polostín, blízko u něj nic.... celý příspěvek >
Sekvojovec obrovský, 25.6.2020
Zasadil jsem před lety sekvojovec, cca. 50cm. Na jaře skoro celý zhnědl, ale znova obrazil, to se dělo každý rok, akorát že rok od roku méně. Dneska už má cca. 3m a daří se mu skvěle, po zimě aby člověk pohledal jestli mu něco vůbec omrzlo. Pak jsem... celý příspěvek >
Stříbrný smrk, 25.6.2020
My máme vedle sebe 2 střibrné smrky, oba mají tak 30-40let, nevím přesně, jsou nasazeny předchozím majitelem. A jeden vypadá podobně, letos shodil mraky jehličí. Suchem to rozhodně není, druhý je totiž proti němu na jih a ten je v rámci možnosti ok.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika