Příspěvky uživatele - 212.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kohoutek na vodu, 24.6.2020
nasadte si tam brectan pripadne umelou dekoraci vyber je dost velky
Jak renovovat nože u elektr. verkutátoru UV 32 EV- 32 cm, 27.3.2020
nechapu proc delat neco slozite kdyz to jde jednoduse cela sada nahradnich nozu je bezne v prodeji staci jen zadat do vyhledavace
Vřící voda v čerpadle, 29.1.2020
pokud si na to troufate a mate vybaveni tak cerpadlo rozebrat mozna se da jeste zachranit kdyz ho date do opravy tak s nejvetsi pravdepodobnosti ho vymeni za nove zjistit pricinu proc nesalo vodu ucpane sani, zamrzla saci trubka.utrzene vrtulky cizi... celý příspěvek >
Směr broušení řetězu bruskou, 20.11.2019
smer brouseni je jednou dovnitr a jednou ven takze se smer ani jinak resit neda u pilniku je to jasne tam by ani smer dovnitr nesel pouzit
Jak ochránit skleník před slimáky, 9.7.2019
slimaci pokud je chcete jen odradit a ne zabijet se daji usmernit i elektrikou po obvodu skleniku natahnout slaby dratek dva nad sebou asi 1 cm od sebe nesmi se dotykat ja jsem je dal na prkenko a prichytil sesivackou a pipojit trafo napr. jiz... celý příspěvek >
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 19.6.2019
Zase jeden pan chytrý, ktrerý hned ví že neuzvírá benzín. Pane tohle je 4takt a ne stará kývačka tak neplácejte nesmysly.
Zapalovací cívka - je to možné?, 6.6.2019
take se mi stalo u pily ze svicka nedavala jiskru nekolikrat jsem vyndaval a menil svicku a nakonec jsem zjistit ze pokazde jsem malo nasunul fajfku na svicku ono to vypadalo ze uz je nadoraz ale nebyla mozna mate take podobnou banalitu
Piliny a dřevěný odpad, 13.2.2019
Pište bud slovensky a nebo česky neznám borievky ani birievky znám jen česky borůvky a nebo slovensky čučoriedky
Bambus jako krmivo, 3.12.2018
jedna se druh farbesia rufa dorusta do vysky asi 3 m a kozlik ho primo miluje kdyz se mu predlozi cely stvol tak na kminku necha jen ty silne vetvicky listy i ty starsi vcetne slabych vetvicek dokonale okouse podotykam ze netrpi hladem ma volny pohyb... celý příspěvek >
Bambus jako krmivo, 3.12.2018
mame bambus na zahrade a kdyz se k nemu dostane nas kamerunsky kozlik tak ho od nej nemuzeme dostat tak mu chutna a kdyz prijdou deti tak hned jdou nastrihat bambus a Mateje s nim krmi a to ma stale k dispozici vojteskove seno
Kapajici benzin, 6.8.2018
 netesnici plovakovy ventil nebo deravy plovak
Motorový postřikovač Hecht 459 - praktické zkušenosti, 15.2.2018
strikal jsem s nim smrky a maximalni vyska odhadem kam to dostriklo bylo asi 6 m
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika