Příspěvky uživatele - 96.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov plotice v jezírku, 15.6.2020
Dobrý den, mám zahradní jezírko ve kterém mám jesetera, zlatého perlína, koi kapra. Chtěl bych si ze svazové vody chytit plotici. Bojím se ale že mi ryba do jezírka zavleče nemoci. Dá se tomu předcházet? Kamarád dává rybu před vysazením na dva dny do... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 28.2.2018
Ďakujem za rady. Pramínku sú tam 3. To drenážni žebro pokial tomu chápem je šlic od pramínku svisle k pate a pak vyplnit reciklátem? Jak hluboký ma být ten šlic? A nebude to pak ešte viac vody na zemi? Ty kere mám sadit do svahu nebo pod svah? A na... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 27.2.2018
Ďakujem za rady vidím že biznis zahradníctva je viac jak solidne poradiť zákaznikovi a to nám vyrátali 110 ks ale zobrali sme na začiatok len 70 ks že keď tak dokúpime. To samé aj s geoškou kúpené 40m a 250 koliku no hádam najdu kam to použit. A ty... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 27.2.2018
Tak súsedi majú záhrady ale na zakázku a sami pomalu nevedia čo tam majú keď som sa snima bavil. U mna teda skúsim realizáciu ten odbagrovany svah osadit skalníkom(nám ty skalniky rátali v záhradnictve 4ks /m a ten svah ma 28x1,5m a máme to dávať do... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 26.2.2018
Tak súsedi majú záhrady ale na zakázku a sami pomalu nevedia čo tam majú keď som sa snima bavil. U mna teda skúsim realizáciu ten odbagrovany svah osadit skalníkom(nám ty skalniky rátali v záhradnictve 4ks /m a ten svah ma 28x1,5m a máme to dávať do... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 25.2.2018
Tak ty skruže alebo staru vanu ma tiež napadlo ale tých pramenu je tam viac tak neviem jak by to tam tieklo musel by som to tam dáko svést. Ty drenaže som myslel do spadu cca 30 cm do zeme len aby sa to vetralo a vyviedol by som to do toho... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 25.2.2018
No predstava bola peknej rovnej záhrady s pekným trávnikom a max 4-5 ovocnýma stromkama./ jabka/ Skôr by som chcel poradit keby ich nasadím do hrany tej kaskády ako máme vzadu orech či by to mohlo být alebo jak využit tu kaskadu dako to zamaskovať... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 23.2.2018 Obsahuje fotku
Dorby deň, poradil by mi niekto na pár otázok? Mali sme starú záhradu svažitú ktorú som mal predstavu srovnat tak som zavolal bager ktorý sa pustil do zrovnania, no nedopadlo to podľa našich predstav na levo strmý svah ten chceme osazet jen... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika