Příspěvky uživatele - 60.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2022 I, 24.8.2022
Já jsem si k tomu koupil pH metr.            Vladimír
Sklízíte už někdo pór?, 11.6.2020
Prosím o informaci: Kdy jste tu Globo vyséval a kdy počítáte se sklizní. Opravdu doroste do té velikoati jak se u ní uvádí? Když jsem byl před lety na Polním dnu ÚKZUZ v Chrlicích, tak vedoucí říkala, že vysévají Globo pro vypěstování sazenic na MDŽ,... celý příspěvek >
Rajče - septoriová skvrnitost?, 10.6.2020
Septoriová skvrnitost to není. Spíše chloróza- nedostatek hořčíku a železa. Nejlepší by bylo střiknout to fytovitem. Také se mně to stalo a za několik dní bylo vše v pořádku.           ... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň, 6.6.2020
Asi je úplně zbytečné zpochybňovat účinnost postřiků třeba takovéhio Acrobatu. Tyto přípravky se testují tak, že na listy testované rostliny se nanesou spóry Photophora infestans. Pokud by tento přípravek při vlhkých podmínkách neochránil rostlinu,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika