Příspěvky uživatele - 237.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Congat - tip na prodejce, 27.3.2024
Díky za tip. Nemají, ale objednal jsem si dva kusy na podzim, právě očkují. Tuto odrůdu normálně nenabízí a nabízet nebudu, ale na objednávku strom vyrobí. Takže díky, povedlo se. Jarda
Congat - tip na prodejce, 26.3.2024
Dobrý den Nedaří se mi sehnat tuto meruňku. Je tato letošní nedostupnost způsobena nějakými potížemi? Objevila se nějaká vada, že se neprodává? Nemáte ji někdo/nevíte o někom, kde by se dala koupit? Znojmo, mám velkopavlovickou a bhart a našel... celý příspěvek >
Nádrž na míru pro zavlažování na balkóně, 7.6.2020
Zdravim Radku, líbí se mi vaše řešení a chci ho vyzkoušet. Nerozumím ale tomu na jakém principu by fungovalo to dolévání maximálně do výše úrovně hadičky? Když budu mít nádobu s vodou nad truhlíky pak bych čekal, že se dolévání samo nezastaví..... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika