Příspěvky uživatele - 141.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrovani visnoveho likeru, 5.6.2020
Tak vyreseno. Sehnal jsem prirodni huste lnene platno, kal jsem na nej nalil a za den bylo vyreseno. Usazeniny na platne by bylo skoda vyhodit, tak jsem je deckam zamichal do bileho jogurtu a jak se olizovaly :-D
Filtrovani visnoveho likeru, 3.6.2020
Zdravim, mam asi 20 litru visnoveho likeru a resim jeho cisteni. Vetsina kalu se usazuje na dne, ale kdybych jej mel vsechen vylit, prijdu o nekolik litru. Bohuzel i pres nejjemnejsi sitko, bavlnu, atd. se mi jej nepodarilo vycistit. Jak cistite... celý příspěvek >
Mereni obsahu alkoholu v likeru, 31.10.2019
Tohle me zajima. Jaka je hranice cukernatosti pro spolehlive pouziti refraktometru? Refraktometr se totiz pouziva i na mereni cukernatosti. Takze by bylo mozne zmerit cukernatost, pokud by byla nizka tak i obsah alkoholu a pokud vysoka tak pouzit... celý příspěvek >
Mereni obsahu alkoholu v likeru, 30.10.2019
Ahoj, zkousim delat svuj prvni liker a potrebuju se dostat na urcity obsah alkoholu. Liker je dost sladky a alkoholmetr ktery mam neni urcen pro slazene likery. Jak spolehlive merit obsah alkoholu ve sladkych likerech? Co treba refraktometr? Mate... celý příspěvek >
Z ceho udelat visnovku, 29.7.2019
Tak jsem sehnal 70% vodku, tak jsem zvedavy. Je treba ji redit nebo staci dat vic visni? Chtel bych visne trochu pomackat, at pusti stavu. Nezacne smes kvasit, kdyz tam dam vic visni? Diky.
Z ceho udelat visnovku, 3.7.2019
Dobre, zkusim vodku a uvidim. Jakou vybrat? Resit pouze cenu nebo jit do neceho drazsiho? Mam doma Russian Standard Original. To je klasika, ale mozna je ho skoda. Z tech lepe hodnocenych vychazi nejlepe Rasputin.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika