Příspěvky uživatele - 11.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mandloň, 3.11.2022
„Lauranne® Avijor“ je samosprašná mandle s tvrdou skořápkou, vytvořená INRAE ​​​​v roce 1978 s VOC (certifikát odrůdy rostliny). Fracouzi píšou že je samosprašná, ale zda bude samosprašná i u nás kde je mandloní málo se... celý příspěvek >
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 21.10.2022
To roubování je jednodušší než si myslíte. Těžší je správně (doba řezu) nařezat a uskladnit rouby (aby byly životaschopné). Jak zachránit oblíbenou ovocnou odrůdu a odběr roubů a jistě najdete jiné a třeba pro vás srozumitelnější nebo... celý příspěvek >
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 7.10.2022
No paní ještě píše: někdo ochotný, ideálně z okolí nebo by měl cestu kolem ve vhodném období? ...tak mi přijde že zadarmo?
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 5.10.2022
Doporučuji kontaktovat nějakou zahrádkářskou organizaci, většinou se najde ochorný znalý zahrádkář. např. ZO ČZS 1. Lysá nad Labem
Meruňka Veharda - kde pořídit?, 5.10.2022
Zkuste školku Mcely (ing.Novák).
ULA, 21.9.2022
Pokud něco sháníte a je to ho málo, tak na podzim. V dubnu je vyprodáno.
Jak zastrihnout oresak, 8.9.2022
Ponechal bych 4 až 5 vrchních výhonů a zbytek bych odstřihnul. Zavalovat rány začne ořech až na jaře, takže střih v tuto dobu je nadbytečný. Střihnul bych po olistění (koncem května), zatření balzámem je také vhodné.
Devastace stromku z kaderavosti, 7.9.2022
No šanci má, kořínek už začal kořenit.  Pro příště bych nenechával na kmínku ty štuple (vajgle) na kmínku.
Jabloň Spatan, 31.5.2022
Dle střihu, podnože, půdy, hnojení a ochraně chorobám a škůdcům od 2 do 7 roku.
Nemoc hrušně - Clappova, 11.5.2022
Ono pravděpodobně na tomto stromku bude i plíseň nebo houba.  Já hych satenici ještě dodatečně přistřihl (tak na tři očka. Jestli ale přežije je loterie.
Lipnická švestka, 6.5.2022
No každopádně mistrně zvládnutá reklama. Až jsem byl překvapený kolik lidí si tuto odrůdu pořídilo. Byly to přímo zahrádkářské orgie. Každopádně cukernatost bude opravdu vysoká(pokud je plodů málo, budou dosti sladké). J.A.R.
Topaz nepřekonaný, 27.4.2022
Neco nového tu je (stačí si prohlédnout nějaké dobré zahradnictví na webu) ale topoz je originální nezaměnitelná odrůda.
Harlayne, 21.4.2022
Harlayne sa predáva. Na podzim je již vžycky dost. Teď na konci prodejní sezony bývá tato odrůda spolu s Pavlovickou vyprodaná.
Jak zastřihnout, 11.4.2022
Stromek je zababčený a má malý kořen. Ostřihejte důrazně jako tady. Bude pak velká pravděpodobnost že se opravný řez podaří. Nebo si napište o radu tam, kde je to koupeno.
Kadeřavost broskvoně 2022, 6.4.2022
Ale ano, samozřejmě jde to i tak, dokud se choroba neprojeví. Existuje i spousta ekologických a podpůrných produktů. Je ale potřeba dobře rozpoznat chorobu. Rotlinolékaře na rozdíl od zvěrolékaře zahrádkáři nezaplatí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika