Příspěvky uživatele - 211.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biouhlie - nebezpečné látky, 30.5.2020 Obsahuje fotku
Pokud to beru černobíle, pak vy ovšem také. Dřevěné uhlí se sice časem rozpadá, ale velká část zůstává v půdě po dlouhou dobu jako drobné částice, které přesto pozitivně ovlivňují půdní život. Přikládám výňatky z 2 knih - nevím, jestli je neodsoudíte... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 29.5.2020
Můžete mi tedy poslat odkaz na nějakou seriózní vědeckou studii, že terra pretta je jen mýtus a vše kolem jsou jen báchorky?  TP díky adsorpční schopnosti zachytí množství živin (ikdyž určitě ne 100%), které by se jinak vyplavily, nevím co v... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 29.5.2020
Ano, ale o tom ta terra pretta je - indiáni cílevědomě mísili dřevěné uhlí, úlomky keramiky, fekálie, organické zbytky s místní půdou, nevršili jen hroudy dřevěného uhlí. Dřevěné uhlí se za staletí rozpadlo na malé částečky, ale ty jsou v půdě stále... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 28.5.2020
Stando, zajímalo by mě, z čeho čerpáte ty nesmysly že biouhel obhajuje kácení deštných pralesů. A taky by mě zajímalo, proč jste vůči němu tak předpojatý. A za třetí jestli s ním máte nějakou vlastní zkušenost, nebo jen jako obvykle... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika