Příspěvky uživatele - 6.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekvojovec obrovský, 29.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, zakoupil jsem cca 120 cm vysoký Sekvojovec obrovský a cca po 2 týdnech od vysazení téměř celý "zoranžověl / zhnědnul" (viz foto). Suché to (zatím) není, ale ta barva se mi nelíbí. Mám ještě jeden, který vykazoval po vysazení podobnou... celý příspěvek >
Částečně hnědé jehlice, 28.4.2020
Přeprava trvala týden od objednávky k fyzickému doručení. Sice to poslali na hulváta v krabici, ale nic polámaného nebylo. Tedy tma. Chlad/teplo nemohu posoudit. Kupodivu substrát nebyl vysušený. Kdyby to šlo jinak, jezdím si pro stromky i 5... celý příspěvek >
Částečně hnědé jehlice, 28.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím vás, přátelé, obracím se na Vás o radu ve věci částečně hnědých jehlic borovice (pinus contorta chief joseph). Bohužel jsem musel využít doručení stromku ze Slovinska, jelikož nikde u nás jsem jej za poslední 2 roky nesehnal (mimochodem,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika