Příspěvky uživatele - 240.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde koupit podnož pro roubování (Praha a okolí), 14.8.2021
Dobrý den,  chtěla bych zkusit roubování jabloní a slivoní, nevěděli byste mi doporučit, kde koupit podnože? Ideálně Praha a okolí, ale klidně i dál. Zeptala jsem se v několika školkách, ale tam mi řekli že podnože samostatně... celý příspěvek >
Dírky v nezralých třešních - co to je?, 26.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, Našla jsem v ještě zelených třešních dírky, věděli byste mi poradit co to je a co s tím dělat? Je to vrtule třešňová? Foto v příloze. Děkuji.
Rez tresne, 6.4.2021
Zřežu tedy tak jak radí paní Lída (moc děkuji za vyznačení do fota :)).  K neřezání - třešně jsou krásné stromy, kdyby bylo víc místa, ráda bych ji nechala bujet nadivoko :)
Rez tresne, 5.4.2021 Obsahuje fotku
No to jsem si tím neřezáním zavařila :).  Přidávám nový obrázek kde jsem vyznačila místa řezu - řezat na vnější pupen - získám terminál + 3 kosterní větve, a ty budu vést v úhlu cca 45 stupňů - je to tak ok?  A moc všem děkuji za... celý příspěvek >
Rez jablone - jak na to, 4.4.2021
Děkuji všem, místo kolem stromku vyčistím :).  K řezu - kdyby to byla sloupovitá jabloň a já ji seřízla v polovině (jak je to vyznačeno v odpovědi paní Lídy), tak pak už do výšky neporoste?
Rez jablone - jak na to, 4.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den všem,  chtěla bych poprosit o radu jak na řez této jabloně. Jde o 2 odrůdy naroubované na jedné podnoži, ale nevím jaké, stromek jsem dostala jako dárek. Řekla bych že to bude nějaká sloupovitá jabloň, nebo zakrslá podnož,... celý příspěvek >
Rez tresne, 4.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den,  chtěla bych se poradit zda a jak řezat tuto třešeň? Nebyla řezána 3 roky, a ráda bych to teď dala do pořádku. Dále, stromek roste docela bujně, a nemáme tady úplně místo na plně vzrostlou třešeň  (stromek nám byl prodán... celý příspěvek >
Rez slivone - prosba o radu, 23.3.2021
Dekuji za radu :) 
Rez slivone - prosba o radu, 22.3.2021 Obsahuje fotku
Nepřidalo to obrázek, tak zkouším ještě jednou.
Rez slivone - prosba o radu, 22.3.2021
Dobrý den,  na podzim jsem zasadila slivoň a teď bych ji potřebovala ořezat - chtěla bych poprosit o radu, jak to udělat. Ráda bych, aby koruna začínala zhruba ve vyznačené výšce (viz foto), ale tam nejsou žádné pořádné větvičky, jenom... celý příspěvek >
Zahradní domek z PUR panelů, 17.3.2021
Dobrý den, přemýšlíme o stavbě zatepleného zahradního domku, z PUR panelů. Chtěla bych se zeptat, zda s domkem z PUR máte nějaké zkušenosti, a jestli jste spokojeni? Foto pro inspiraci by bylo taky skvělé :).  Děkuji :)
Stihl 500i? A co husqvarna?, 10.3.2021
Prodali jsme těchto pil už desítky a vrátila se s poruchou jen jediná kvůli vadné řídící jednotce.Výměně jednotky byla v rámci záruky. Jinak bez nejmenších problémů. O MS 500i roste zájem i mezi zákazníky. Cena je stále vysoká, ale dá se sehnat již... celý příspěvek >
Kde kúpiť ovocné stromy (Praha a okolie), 23.7.2020
Pozrela som na ich stránky, vyzerá to dobre, vďaka :).
Kde kúpiť ovocné stromy (Praha a okolie), 19.7.2020
Dobrý deň,  chcem si v záhrade vysadiť cca 15 ovocných stromov (rôzne - jablone, hrušky, slivky, marhule, broskyne). Vedeli by ste mi poradiť nejaké dobré záhradníctvo, kde ich kúpiť, ideálne v Prahe alebo asi 50 km... celý příspěvek >
Ako udržať čerešňu nízku?, 28.5.2020
Dobrý deň, pred 3 rokmi sme kúpili čerešňu Regina. V záhradníctve nám povedali, že by mala mať dospelú výšku tak okolo 4 m, lenže ona do tých 4 metrov takmer dorástla už teraz. Je možné udržať ju v menšej výške každoročným rezom (môžu sa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika