Příspěvky uživatele - 166.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
poslední fotka. Jen doufám, že z fotek půjde něco poznat. Mos děkuji za pomoc.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
předposlední foto
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
opět další foto
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
Tak zkouším poslat další foto.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
Zkusila jsem něco nafotit, ale nedokáži sem přiložit 8 fotek najednou. Zkusila jsem jednotlivé, ale to neprošlo. Tak nevím jak dál.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
další
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
další fotka
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem se pokusila současný stav ořechu nafotit. A opět je tu další problém: to co nově vyrašilo, tak v posledních dnech "usychá". Jinak nevím co se děje.Moc na fotkách nejsou ale vidět suché pupeny.
Zapěstování koruny - Seifersdorfský ořech, 28.5.2020
Zima žádná, pak přišly pěkné lijáky (plná 10 m3 nádrž),pak mrazy. Ovoce aby jeden pohledal na stromech. Fotky žádné z dřívějška nemám. Ořechy sice byly menší, ale prima, haldy listí. Kotce jsou od kmene vzdáleny cca 7m - králíci.Přesto větvě kotce... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 8.7.2015
Zdravím Vás, pane PP. Promiňte, ale žádal jsem o radu a ne o konstatovaní faktů Agentry JPP  (jedna paní povídala). Nedomnívám, že je DS problematický. Jen se snažím získat zkušenosti od jiných uživatelů DS.  Nejde o to koupit... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 7.7.2015
Zdravím a děkuji za dosavadní rady. Zdá se, že jsem svůj dotaz uspěchal. Voda se po šoku DS nakonec vzpamatovala. Ovšem za delší dobu. Nezbývá tedy než něčím měřit. A následně dávkovat. Pocitově to evidentně nepůjde. Na internetu... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 7.7.2015
Dobrý den. Rád bych se zeptal na odstranění zakalené zelenou vody v bazénu. Se zájmem sleduji tuto diskusi o bezchlorové úpravě bazénové vody. Pro děti jsem pořídil malý bazének 5 m3 a aplikoval jsem po napuštění městskou vodou z vodovodu... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika