Příspěvky uživatele - 175.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 1.6.2020
To si také myslím, že se nejedná o bohatou směs. Podle mého to musí někde přisávat,, faleš" proto ty vysoké otáčky. Přetěsnil jsem celé sací potrubí, těsnění na přírubě karburátoru a těsnění na přírubě sacího kanálu hlavy válců, opticky zkontroloval... celý příspěvek >
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 28.5.2020 Obsahuje fotku
foto
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 28.5.2020 Obsahuje fotku
Jen přidávám fotografie klapky v karburátoru, při zavřené klapce motor běží na vysoké otáčky.
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 28.5.2020
Fitlr box a filtr je demontován z lepšího přístupu ke karburátoru. Zkoušel jsem i s i bez a na vysoké otáčky přítomnost boxu ani filtru nemá vliv. Máte ještě někdo nějáký nápad čím by mohly být vysoké otáčky způsobeny? Např. závadou na časování... celý příspěvek >
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 20.5.2020
Škrtící klapku otevírá regulátor otáček, táhlo plynu (želva- zajíc) akorát ovládá mechanizmus předpětí pružiny škrtící klapky. Děkuju toho šroubku jsem si nevšiml. Ještě dodám tu fotografií klapky v karburátoru. 😊
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 19.5.2020 Obsahuje fotku
Ještě další fotka
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 19.5.2020 Obsahuje fotku
Drát želva zajíc je odpojená, regulátor v bloku motoru pořád tlačí na škrtící klapku aby byla zavřená, klapka je zcela zavřená a motor běží na vysoké otáčky i když je klapka zavřená na doraz. Nevím kudy motor nasává vzduch pro tyto vysoké otáčky když... celý příspěvek >
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 19.5.2020 Obsahuje fotku
Tady je číslo, snad z něj tip vyčtete..
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 16.5.2020
Typ zjistím, má to jen ten pryžový,, cucák" pro studený start. a potom páčku želva- zajíc pro zvýšení předpětí pružiny regulátoru, jinak nic. v karburátoru další klapka není. Děkuji vám moc za zájem :-) 
Vysoké otáčky sekačky, motor Briggs, 16.5.2020
Zdravím, měl bych dotaz ohledně vysokých otáček u sekačky s motorem briggs. Sekačku jsem dostal ve velmi zdevastovaném stavu, podařilo se vše opravit až na vysoké otáčky motoru. Regulace funguje správně, táhla chodí lehce a regulátor zavírá škrtící... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika