Příspěvky uživatele - 162.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Macoun, 16.4.2021
Lobo jsem chutnal vloni první jablko z roubu, navím jestli to byl reprezentativní kus, protože bylo docela malé. Chuť byla k nerozeznání od Spartana- výraznější než Macoun. Plod Loba se rozezná hustými světlými velkými lenticelami. U Loba čekám... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 17.6.2020
Jsou teplé večery a přesto se u mne chytily včera jen 3 obaleči a dnes taky 3. Přitom minulé dny pršelo a byla docela zima. Je možné, že je už po letové vlně? Lapák jsem bohužel nemohl kontrolovat častěji. Jsem 300m.n.m okolí Pardubic. Mám už... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 28.5.2020
Díky za rady. Skusím si s tím pohrát. Vypadá to, že včera byla letová vlna. Chytilo se jich asi 20. Byl zrovna teplý večer. Až do konce května má být celkem chladno. Jak často měnit lepové desky?
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 25.5.2020
U mne zatím strupovitost na listech není, uvidíme po deštích. Zdá se, že postřik proti pilatce zabral, zatím jsem neobjevil napadený plod a to už mají třeba rubíny průměr 2cm. Teď řeším obaleče. Koupil jsem Deltastop CP a vyvěsil 23.5 a ten den se... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 30.4.2020
Díky za odpověď. Mospilan bude určitě lepší - není škodlivý pro včely a má systémový účinek, takže není nutné strom celý omýt, což je pro mne výhoda, neboť mám i vyšší tvary a nemohu zaručit, že dokonale postříkám celý strom. Přece jenom jsem to... celý příspěvek >
Barva kořenů podnože meruňky, 24.2.2020
Zdravím, mám na zahradě asi 30 let starou meruňku Maďarskou a chci zjistit na jaké je podnoži? Strom je velký a při obrývání jsem zjistil, že kořeny mají červenofialovou barvu. Podnož nepodrůstá výmladky. O jakou podnož se jedná??
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika