Příspěvky uživatele - 60.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování ozimé zeleniny, 16.4.2024 Obsahuje fotku
Květáky Aalsmeer se opravdu snaží. Za pět od posledmího příspěvku se situace úplně změnila. Víc jak polovina rostlin už ukázala růžice a největší už má 14 cm v průměru (zajímalo mě to a tak jsem to změřil). Počítám, že v sobotu bude první sklizeň a... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.5.2020 Obsahuje fotku
Tak u mě konečně nějaký ten déšť. Těch třicet milimetrů je pro mne spása. Zatím ty košťáloviny a ledový salát z únorového výsevu do studeného pařeniště vypadají dobře. Asi to bude cesta, jak si zajistit ranou zeleninu i do budoucna. Rané kedlubny (na... celý příspěvek >
Pekingské zelí a dřepčíci, 14.5.2020
S největší pravděpodobností to Vaše pekingské zelí je hybrid. Máte dvě možnosti, což není mnoho. Za první opravdu nechat vyzrát ty tobolky a v červenci vyset semena. Moc úspěchu bych od toho nečekal, ale experiment (dvě tři rostliny) by to byl... celý příspěvek >
Sazenice salátu i jiné zeleniny: sázet pod krček?, 13.5.2020
Když už takové sazenice máte, tak jste je měl opravdu zasadit až po krček. Pokud pěstujete sazenice doma za oknem, tak většinou skončí tak jako ty Vaše. Pokud máte zahradu u domu tak příště zkuste pro předpěstovánií něco jako studené pařeniště (rám a... celý příspěvek >
Jahody 2020, 30.4.2020
Díky. Po víkendu nebo během něj se jistě do nějakého obchodu dostanu.            Vladimír
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika