Příspěvky uživatele - 202.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 5000 problém, 29.9.2020
Pila Dolmar PS 5000 startuje a běží bez problému asi 1/2 hodiny. Po této době zřejmě v důsledku ohřátí se zastaví a nastartovat nejde. Po vychladnutí (asi 3/4 hod.) se to opakuje. V servisu postupně vyměnii svíčku, palivový filtr, vyčistili... celý příspěvek >
Pila Stihl MS 271 problém jde ztuha zatáhnout za šňůru, 22.5.2020
Domnívám se, že je to mechanický problém. Jestli máte jiný nápad, napište. Milan K.
Pila Stihl MS 271 problém jde ztuha zatáhnout za šňůru, 21.5.2020
Mám stejný problém u DOLMAR 5000. Vždy první 2-3 zatahnutí šňůry v daném dni jde velmi ztuha. Po rozběhu je další startování OK. Druhý den a další dny se problém opakuje. Mám podezření na špatné (uvolněné) uložení klikové hřídele. Prosím o názory,... celý příspěvek >
Dolmar PS5000 volnoběh, 17.11.2019
Koupil jsem použitou pilu PS5000. Pokud je pila studená, je volnoběh dosti vysoký, řetěz se trochu protáčí. Když se pila ohřeje, volnoběh klesne a je to OK. Když snížím volnoběh, přistudeném motoru OK, při teplém chcípá - pokles otáček po ohřátí.... celý příspěvek >
Echo CS-310 vs Hecht 951, 26.4.2019
Já jsem před několika měsíci koupil Stihl MS 180. Má dvě matky, je o něco lehčí a rozdíl výkonu nepatrný. Má řetěz 3/8 - 1.1 takže malý prořez a díky tomu řeže dostatečně rychle. Jsem s ní sokojenej. Dá se objednat na Eshopech za 5800 Kč.
Elektricka motorova pila - zahrada / max rezani dreva na zimu, 11.4.2019
Narex asi nemá špatné pily, ale mají motor do strany. Pokud elektrickou, myslím, že vhodnější by byl Dolmar. Měl jsem typ ES2131 a byl jsem spokojenej. Ale nedávno jsem přešel na malou lehkou motorovou STIHL MS 181. Má úzký řetěz 3/8 - 1,1mm, takže... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika