Příspěvky uživatele - 190.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Biouhlie - nebezpečné látky, 21.5.2020
môj nazor je, že výroba drevneho uhlia je bezpečná.vzniká z dreva ktoré je prírodnou latkou ktore rastie na povrchu zeme.v davnej minulosti boli bežné požiare lesov, saván na ktorých popole zase vznikol les alebo savana.Všetky látky ktoré by mohli... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 15.5.2020
neviem o ake nebezpečne latky sa jedná. možno decht.ja si robim drevne uhlie v 200 litrovom sude.je pravda že vhodnejšia je vysoka teplota.vtedy to skoro vôbec nedymi.až to príliš dymí tak je tam nízka teplota a nedokonale spalovanie.treba to proste... celý příspěvek >
Jak vyrobit domácí víno v malém, 20.10.2018
Preboha ludia načo tam davate tu síru ked robite take male množstvo vína.Potom to idete piť.Dobru chut: Používajte svoj mozog.Síra je konzervačný prostriedok ktory chrani víno pred oxidáciou ale škodí organizmu preto treba s tym opatrne.Takže postup:... celý příspěvek >
Zarezanie do kmienka vinica, 17.9.2017
prosim vas ako uchovavate rouby do června v domacich podmienkach?skušal som to v chladničke ale priliš vyschli a pivnici zase splesneli.
Uvazovani a ohybani revy, 26.2.2017
podla toho kedy strihate revu.lepsie sa ohyba ked uz zacnu prudit štavy.okrem toho ak strihate tak mate v jednej ruke nožnice a ked chcete priviazat tak musite nožnice niekde odložit.a je to velmi neprakticke pri každom koreni odkladat nožnice.v... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 21.2.2016
rozumné zataženie sa da dosiahnut aj vtedy, ked nacháte dlhé tažne.stačí ked počkáte až budu výhonky asi 1cm dlhe a vylámete hlavne tie ktore rastú od spodu tažna.takto si nechate 10 až 12 výhonkov ktore budú po celej dlžke tažna rovnomerne... celý příspěvek >
Golubok, 1.1.2016
hladam pestovatelov tejto odrody ktory by sa podelili o skusenosti v pestovani tejto odrody pripadne poskytli par odrezkov na rozmnozenie.
Vinic ako zivy plot, 7.6.2015
zasadte si nejaku rezistentnu odrodu zo silnym rastom dreva napr. baco noir alebo otelo.ak to chcete mat huste tak vam uslachlilu odrodu znici mucnatka.ak vam nejde o urodu tak tam nasadte podpnikovu revu a mozete to strihat ako zivy plot.v case... celý příspěvek >
Zelena strecha, 29.6.2014
mam pivnicu ktora je zakryta betonovou platnou.kedze za v horucich dnoch beton prehrieva chcel by som to izolovat systemom zelena strecha.z istych dovodov tam mozem dat len 10 cm zeminy.ake rastliny by boli vhodne na tuto malu hlbku?pripadne poradte... celý příspěvek >
Starostlivosť o pôdu pod révou, 2.6.2013
ja mam zatravneny kazdy druhy riadok a pod kordonom zrylujem kazde 2 az 3 roky.tym prerusim rosne korene.zatravnit treba spravnou rastlinou.u mna je to datelina biela alebo plaziva.ma nizky vzrast a korenami pomaha vytvarat dusik.existuju rozne zmesy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika